UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tysiąc miejsc to samo PIS wykupi ? Należy wprowadzić tylko kremacje dla tych co tam chcą spoczywać i będzie 5000 miejsc. Bez pomników, tablica 50/50cm płaska z krzyżem wyrzeźbionym albo inny znak w zależności od życzenia ! Kiedy już tam będziemy to będzie nam obojętne co na ziemi więc czas zrozumieć że szacunek musi pozostać w sercu a nie na pokaz !
  • Nikt ci nie broni być skrępowanym. No już w tym ta dzika władza nie będzie decydować za mnie. Mam ok 50,czyli 20-30 lat w teorii przede mna. I powiem ci, że chce być w grobie, bo przynajmniej moje dzieci będą musiały dbać i spotykać się choć kilka razy w roku. Także nie decyduj o losie mojego truchła, tak samo jak mnie nic nie obchodzi co z toba będzie ja wyzioniesz ducha. Przez ostatnie 8 lat już się nauczyli wszyscy uszczęśliwiać innych na sile. Hashtagi: #BBKING
  • Kremację popieram bardzo. Moja rodzina to stosuje. A te nagrobki na pokaz też mi się nie podobają chociaż to sprawa prywatna każdego człowieka. I gdyby to były tylko takie skromne kamienne tabliczki to by starczyło miejsca na więcej grobów. No i uważam, że powinno istnieć prawo umożliwiające rozsypanie prochów tan, gdzie zmarły sobie by życzył. Przyrodzie to by chyba nie zaszkodziło.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Ewa.M.(2023-08-01)
Reklama