UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie mogę zrozumieć, już tyle razy pisałem, pouczałem, dlaczego wyrzuca się 800 000 zl na prowizorkę, która I tak pózniej musi być usunięta( następne koszty) I potem będzie już zrobiona ta prawidłowa? Tylko mi nie piszcie, że po to tak się robi aby oszczędzić ją przed ciężkim sprzetem. Naoglądałem sie na zachodzie tyle nowych dzielnic I zawsze tak samo, najpierw drogi, ulice, ktore spokojnie wytrzymują cięzki sprzęt, oraz betoniarki z betonem, a dopiero pózniej budowa domów, a nie odwrotnie towarzysze, trzeba iść do przodu, a nie ciągną
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    29
    4
    Komu na wnyki(2022-06-14)
  • @Komu na wnyki - Można zbudować od razu porządną drogę tylko w przypadku Elbląga - za co? W miejskim budżecie przewidziano w tym roku kilkadziesiąt milionów złotych na wszystkie inwestycje a wystarczy rozejrzeć się po mieście, potrzeb jest na co najmniej kilkaset milionów.
  • @Bsp - Tam ma być budowa, więc tymczasowo będą płyty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Art :)(2022-06-14)
  • @Komu na wnyki - 100% racja. Droga czyli ulica do dzielnicy Krasny Las powinna być już 10 lat temu ale pieniędzy ni ma i nie będzie.
Reklama