UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • śmieszą mnie te lamenty o podwyżkach, już od stycznia wchodzi Nowy ład i każdy uczciwy Polak będzie miał kasy jak lodu, natomiast wszystkie cwaniaczki będą bidować, będą żywić się tym co wygrzebią na śmietnikach i co dostańą od prawdziwych uczciwych Polaków, dobrze, że prąd podrożeje bo cwaniaków nie będzie na niego stać i prócz tego, że będą żyli w głodzie to w gratisie dostaną także ciemności i chłód i bardzo dobrze, w końcu będzie sprawiedliwie, a nie np. że taki Lewandowski zarabia miliony, a czym on się różni od emeryta
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    38
    dorwać podwyżki cwaniakom(2021-12-17)
  • @dorwać podwyżki cwaniakom - Masz IQ 45,czy może 51 ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    1
    GłębokaMyśl(2021-12-17)
  • @dorwać podwyżki cwaniakom - 🤣🤣🤣🤣 Zanim gruby schudnie to Judy dawno umrze. Co ty bredzisz?
  • @dorwać podwyżki cwaniakom - Ten Twój „dobry ład” zamiast ludziom dać to im odbierze dużo kasy !!!! Ludzie starsi czyli emeryci i renciści stracą ulgę rehabilitacyjna, odpis na leki które musza brać żeby żyć !!!!! Towary będą tak drogie że tylko ten kró zarabia 5000 NETTO będzie módl godziwie żyć !!!!!’ Tzw klasa średnia (określenie z czasów PRLu)jak nazywa ją premier będzie klepać biedę !!!!! Świeczki będą miały wielkie wzięcie bo to będzie jedyne światło w domu. Trzeba być głupcem żeby pisać takie głupoty !!!!!
  • Ja mam 15 tysi netto i pocałujcie mnie w...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    robixon(2021-12-22)
Reklama