UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mieszkania z widokiem na złomowisko, składy węgla, tory kolejowe i w bezpośrednim sąsiedztwie dość hałaśliwej ruchliwej ulicy. Ale pewnie i tak się sprzedadzą :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    73
    14
    KibiczProstej(2024-05-15)
  • @KibiczProstej - Lepsze są te, co budują przy cmentarzu, tak zwane z widokiem na przyszłość.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    60
    8
    Już niedługo wieś Elbląg.(2024-05-15)
  • @Już niedługo wieś Elbląg. - nie nie to droga do raju :)
  • @Już niedługo wieś Elbląg. - Heheh wiem, że to z humorkiem napisane, nawet trochę śmiechłem. Ale gdyby nie ten hotelowiec pekin obok to sam zastanawiałbym się nad kupnem tam mieszkania. Bliskość Bażantarni a są budynki które będą od razu w sąsiedztwie lasu z tyłu. Dla mnie fajna miejscówka. Wszystko psuje pekin i patusy tam mieszkające. Fakt głośno ze strzelnicy, ale to i tak słychać w większej części Elbląga.
  • @Już niedługo wieś Elbląg. - Wieśniacy zawsze będą się czegoś czepiać. W Elblągu na Zawadzie jest cmentarz, ludzie żyją tam od lat z widokiem na groby. A na Łęczyckiej gdzie ma powstać budynek, to nie jest przy cmentarzu (równie dobrze można powiedzieć, że wszystkie budynki na Władysława IV są przy cmentarzu), dodatkowo z najwyższej kondygnacji czyli czwartej cmentarza nie będzie widać. Poza tym jakie by to nie było budownictwo to ciebie to nie dotyczy.
  • @KibiczProstej - Zrobią styl industrialny i wszystko będzie si. Hashtagi: #MissanMicro
  • @Już niedługo wieś Elbląg. - W ogłoszeniach kiedyś dawali: "z widokiem na park".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    huehhuehh(2024-05-16)
  • Patus to chyba ty
Reklama