UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Urocza gromada dzieciątek, z panią nauczycielką prawdopodobnie. Tak mnie tylko frapuje... Czy aby na pewno na jednym i drugim zdjęciu jest, jak tu napisano, ten sam budynek. I to przeniesiony "cegła po cegle"!? Coś ten kształt drzwi wejściowych i liczba okien nad nim mi nie pasują... No chyba, że elementy te zmieniono podczas "przeniesienia" właśnie. O czym nie napisano...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    12
    NickOlson(2022-10-18)
  • @NickOlson - OMg ba zdjęciu jest budynek jeszcze przed przeniesieniem.
  • :) Na jednym zdjeciu jest widok od frontu, a na drugim od podworka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    1
    ulalalalal(2022-10-18)
  • @NickOlson - To nie jest front budynku. Zdjęcie zrobione na boisku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    graaszka(2022-10-18)
  • @NickOlson - Na górnym zdjęciu jest widok od podwórka, na dolnym widok od strony ulicy, dlatego drzwi są inne.
  • @graaszka - Wydaje mi się, że zdjęcie wykonane jest w 1960r, a Pani na zdjęciu to wychowawczyni klasy Pani Filckowska.
  • @graaszka - Ok. Dzięki. To by miało sens, gdyż na zdjęciu samego budynku jest opis iż to strona północna, a na zdjęciu z dziećmi i nauczycielką widać padające cienie, zatem najprawdopodobniej jest to południowa strona tego budynku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    NickOlson(2022-10-18)
  • @graaszka - A może Szkoła 8 z szynowej
  • Nie, to była moja szkoła i znam to zdjęcie. Było w klasowym profilu na Naszej Klasie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    graaszka(2022-10-19)
  • @NickOlson - Ta to moja szkoła Nr.11,uczęszczałem do niej od 1 do 3 kl.1968 do 1970.
  • @NickOlson - Jedź na Robotniczą, skrzyżowanie z Obr. Pokoju/Kościelną. Budynek stoi tam w niezmienionym kształcie, dawna szkoła podstawowa nr 5.Wnętrze zmieniło się radykalnie... ale obydwie fasady są jakie były. Budynek powoli popada w ruinę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    GłębokaMyśl(2022-10-20)
  • @NickOlson - Pierwsze zdjęcie jest zrobione z przodu szkoły, drugie od podwórka. Ja rozpocząłem naukę w 1968 roku dyrektorem był, ,łysy, ,pan Kacprzak chyba, a moim wychowawcą pani Barbara Grzelak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Maciej Gąsiorowski(2022-10-23)
  • @NickOlson - To były lata 1960a 1961 na tym zdjęciu jest mój, mąż on rozpoznał siebie, stoi w środku grupy
Reklama