UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zamach stanu. Sędziowie i prokuratorzy dostarczają twardych dowodów. Zbrodnia zamachu stanu, zamach na konstytucyjne organy RP, zorganizowana grupa przestępcza, a w niej mieliby się znaleźć premier Donald Tusk, minister sprawiedliwości Adam Bodnar, marszałek Sejmu Szymon Hołownia oraz niektórzy sędziowie oraz prokuratorzy. To kluczowe punkty zawiadomienia sędziego Bogdana Święczkowskiego, prezesa Trybunału Konstytucyjnego. Chodzi o próby sparaliżowania - przemocą i groźbą bezprawną - działalności TK, a także Sądu Najwyższego i Krajowej Rady Sądownictwa. Zastępca prokuratora generalnego Michał Ostrowski wszczął śledztwo, jakiego w historii III RP nie było. Warto przeczytać, co pisze o tym Grzegorz Broński.
  • @! - zamach stanu, to miliardy zdefraudowane i ukradzione przez kościół i prawicę.
  • MariuszLewandowski-Fc @! - Dowody twarde jak bobki kota prezesa.... nie rozbawiaj mnie swoim kretynizmem bo będę miał zajady na mrozie....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    13
    MariuszLewandowski-Fc(2025-02-11)
  • @! - Szkoda że nie powoływaliście się na Konstytucję kiedy Ziobro za nic miał jej rozdział poświęcony wymiarowi sprawiedliwości. Rozwalenie sądownictwa, TK to „zasługa „ ministra i prezydenta.
  • @! - Frombork czeka
  • Kosmita Chłopie, zostaw ten Frombork w spokoju. Mieścina cicha niewielka i niech taka pozostanie. Takim torem rozumowania to w dwa była by ci ona większa od Bombaju. A czym mieszkańcy Fromborka sobie na to zasłużyli, aby Im ciągle jakichś pokręconych ludków podrzucać? Tu trzeba sprawę rozwiązać systemowo. Musisz coś innego wymyśleć. Przemyśl tę sprawę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Kosmita(2025-02-12)
  • Kosmita Chłopie, zostaw ten Frombork. Mieścina cicha niewielka i niech taka pozostanie. Takim torem rozumowania to w dwa dni była by ci ona większa od Bombaju. A czym mieszkańcy Fromborka sobie zasłużyli, aby Im ciągle jakichś pokręconych ludków podrzucać? Tu trzeba sprawę rozwiązać systemowo. Musisz coś innego wymyśleć. Przemyśl tę sprawę. - tak to miało brzmieć
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Kosmita(2025-02-12)
  • @! - Słuchaj kasztanie. Posłuchaj sobie każdego jednego wywiadu czy politycznej dyskusji z politykiem PiS. Dziennikarze gaszą ich jak petów w tej kwestii. Możesz jednak wznieść toast za zamach stanu jaki odbył się w Polsce od 2015.Jak zmieniono władze w TVP, jak nie publikowano i nie wykonywano orzeczeń TK. Itp. Itd.
  • @! - Zrobili Ci siano ze łba i powielasz te mongolskie teorie. Takie "śledztwo" prywatne to codziennie przeprowadza osiedlowy monitoring. Kto osikał ścianę, kto nie posprzątał po psie. Menel i baba z magla wie lepiej, że podejrzenie o popełnieniu przestępstwa składa się w Prokuraturze nie do koleżanki po fachu. Mnie zaczyna to bawić jak oni skamlają po korytarzach, totalna opozycja to przy nich było przedszkole.
Reklama