UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pan Śliwka może zmiażdżyć, rozjechać w debacie rywala i udowodnić, że Pan Missan nie nadaje się ale i tak przegra. Przegra z kretesem z prostej przyczyny. Jest z PiS-u a Pan Missan jest z PO. Debata niczego nie zmieni. Po prostu w Elblągu zwolenników PO jest więcej niż zwolenników PiS-u. Jakiś cud musi się wydarzyć, żeby zwolennik PO po debacie zmienił zdanie i zagłosował na Pana Śliwkę - w drugą stronę też to działa. Frekwencja wyborów samorządowych jasno wskazuje, że głosują tylko zwolennicy PO i PiS inni mają w d. obie partie i zostają w domu. Nie wiem tylko czy Pan Śliwka chce w obliczu nieuchronnej porażki wyborczej przynajmniej mieć satysfakcję ze zmiażdżenia rywala bo jednak to może być obarczone śladowym ryzykiem wygranej walki. Zmiażdżenie Pana Missana w debacie nie wydaje mi się trudnym wyzwaniem. To czy Pan Śliwka potrafi to zrobić tylko nie chce bo jednak obawia się, że wygra wybory zostanie jego tajemnicą.
  • @Cz - Nigdy nie głosowałem za PiS i nie zamierzam. Zagłosuję tym razem na przekór nie za PiS a za człowiekiem z PiSu bo moge widząc ten marazm za czasów Pana wiceprezydenta nic nie mogę Missana bo mógł tylko Pan Witold.
  • MariuszLewandowski-Fc @Cz - Mój drogi Śliwka nie ma zielonego pojęcia o Elblągu i jego sprawach. Ktoś ułożył mu kilka sloganów i w wolnych chwilach sobie kandyduje. Zmiażdzenie obu panów kandydatów ne jest żadnym problemem bo obaj niezbyt dokładnie wiedzą co i jak w Elblągu należy zmieniać. Sam pomysł że sztandarowym hasłem Śliwki ma być nowy stadion jest absolutnym nonsensem no chyba że powstanie na terenie Ogródków Działkowych na Kościuszki i będzie w ramach kompleksu wypoczynkowo sportowego od Basenu do Góry Chrobrego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    17
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-12)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Bo widzisz lewandowski, prezydent miasta, podobnie jak prezes wielkiego koncernu nie musi się znać na produkcji itd. On ma być sprawnym menedżerem umiącym kierować zasobami ludzkimi i dobierać sobie specjalistów z wiedzą. I dlatego dobry menadżer może być szefem kopalni, potem fabryki samochodów, odlewni itd. Gostek może znać Elbląg od podszewki ale to nie znaczy że będzie to umiejętnie wykorzystywał.
  • i tu się mylisz. Menager w twoim rozumieniu to gość będący trybikiem w maszynie pracujący od godziny do godziny i czapka w dłoń. Właściciel firmy żyję nią przez 24 godziny siedem dni w tygodniu i potrafi w razie potrzeby zastąpić każdego pracownika i to jest przedsiębiorca-rzemieślnik. Ten twój biznesmen zrobi wszystko to czego go nauczyli - ten mój może zrobić rzeczy rewolucyjnie nowoczesne ponieważ umie prześledzić każdy proces od zera do finału. Taki był Edison, Tesla teraz taki jest Musk. Ale masz racje ktoś kto jest tępy nie unie korzystać z wiedzy więc jej nie gromadzi. To majteczki w kropeczki i czteropak.....
  • "i tu się mylisz. Menager w twoim rozumieniu to gość będący trybikiem w" - czyli twierdzisz że taki np missan jest drogowcem, leśnikiem, lekarzem, sprzedawcą, nauczycielem, policjantem, żołnierzem i ma jeszcze milion umiejętności do wykorzystania jako prezydent. Aha..... no no
Reklama