UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szczerze jestem zdziwiony tym, jak naiwni są kibice i inni popierający Pana Śliwkę. Przecież wybierając kandydata z obozu przeciwnego do rządzącej partii w Polsce pozbawiamy się szans na jakiekolwiek inwestycje w rejonie. Najbardziej śmieszy mnie wiara w budowę stadionu - może jak kibice sami zorganizują zbiórkę, Pan Śliwka dołoży z swojej pensji, nazbierają razem 40 mln zł to stadion powstanie - inaczej nie ma szans. Rząd nie dołoży złotówki do stadionu dla prezydenta miasta z PiS, a samo miasto nie ma pieniędzy na inwestycje. Nie ma szans na kredyt na stadion, bo spowoduje to wejście komisarza z powodu przekroczenia dozwolonego limitu długu publicznego miasta, a więc prezydent straci władzę. Mało tego - miasta nie stać nawet na wkład własny, przy założeniu nawet 90% dofinansowania unijnego, którego realnie i tak byśmy nie dostali. Wybranie Śliwki, spowoduje, że będziemy mieli kalkę sytuacji z ostatnich 8 lat, gdzie rząd PiS blokował wszystkie inwestycje w naszym mieście, bo Wróblewski był prezydentem z ramienia opozycji. Dlatego aż nie mogę uwierzyć, jak naiwni są Ci wszyscy kibice, którzy wierzą w tą wyborczą kiełbasę. Realne dofinansowanie dla Olimpii może dać jedynie prezydent z ramienia partii która obecnie rządzi w kraju... Pytanie, czy będzie chciał, po kampanii obrzucania błotem przez zmanipulowanych kibiców...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    16
    stadiondlanaiwnych(2024-04-05)
  • @stadiondlanaiwnych - "Najbardziej śmieszy mnie wiara w budowę stadionu... Pan Śliwka dołoży z swojej pensji " Pan dyrektor Zgliński zasponsoruje dochodami z portu morskiego z wdzięczności za kaczy rów, który dokonał cudownego przemienienia parkingu dla TiRów w IV port morski wolski. Generalnie to ludzie już chcą uciekać z Gdańska ze względu na potęgę portową, którą generuje dawny parking dla TiRów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    11
    GłębokaMyśl(2024-04-05)
Reklama