UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pognać tę komunistyczną nomenklaturę, która przez tyle lat narobiła w Elblągu wiele zła. Wiem że te wybory spowodują nowe otwarcie, nowe spojzenie na to jedno z najstarszych miast w dziedzinie gospodarczym, kulturalnym edukacji i sportowym. To sinen cwanon. Myślę, że elblazanie wybiorą do drugiej tury panów Rembalskiego i Śliwkę. Powodzenia. Trzymam kciuki
  • MariuszLewandowski-Fc @Lalek - Mój drogi jak chcesz coś pisac to pisz z sensem. Akurat stefek burczymucha jest najleoszym symbolem politycznego betonu bo jego korzenie sięgają SD czyli czasów komuny. To co zoabczyłem w Pasłeku pokazuje że od lat korzystał z działalnosci poitycznej w biznesie - nie pamiętam czy i ile dlugów Pasłęk mu umorzył ale wnisoki na pewno były rozpatrywane. Ponadto jako hejter pisowszycków pokazujesz że moje zarzuty że obaj działają w konfidencji są jak najbardziej zasadne co cieszy. Oby tych "panów" widzę raczeja progamie Cela +++ Kwestię czy w ramach CBA czy tylko w ramach urzędniczego lenistwa śliwki powinien ustalić Prokurator.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    7
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-09)
Reklama