UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie głosuję na oszustów z pis nie głosuję na ich komunę ze starcem z żoliborza na czele. Niebawem większość z nich pójdzie siedzieć tak jak wąsik i kamiński ułaskawieni przez prezydenta pis. Chcecie policyjnego państwa, pegazusa i bogacenia się partyjniaków z pis?
  • A pamietasz afery z czasow Po-Psl? Slynne taśmy z restauracji Sowa wiele odkryly. Tak latwo o tym zapomnieliście?
  • Przy tym co wypłynęło i wypłynie, tamte rozmowy są młodzieńczy wybryk. W normalnym kraju po takich aferach jakie miał PiS rząd kilka razy podał by się do dymisji. PiS tego nie zrobił bo ich szefuńcio to odklejeniec i o wszystkim decyduje sam. Normalni ludzie, którzy mieli jakiś honor już odeszli z tej partii.
  • @A pomiętasz afery- no i co takiego odkryły? Nikt nie brał milionów, nie podsłuchiwał, nie szczuł społeczeństwa. Jakoś przez 8 lat nie znaleziono winnych korupcji czy malwersacji. Jestem całym sercem za zmianą w Ratuszu, ale wybór p. Śliwki miastu tylko zaszkodzi.
  • MariuszLewandowski-Fc Spoko wodza śliwka nie ma cienia szans na sukces. Przy śp Jerzym Wilku to pikuś i to pikuś z pikusi. Gdyby nie akcja referendalna i poparcie jakiego udzieliliśmy śp Jerzemu Wilkowi zapewne i on nigdy by nie został Prezydentem a potem Posłem. I tylko szkoda że odszedł za szybko. Patrząc na to jaką zgraję łapserdaków tworzy PIS teraz to łza się kręci na myśl o tm jak On z takimi ludzi tyle zrobił ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    8
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-05)
  • Na nagraniach z Sowy (swoja drogą sporządzonych przez rosyjskie służby specjalne) wypowiadał się min. niejaki Mateusz Morawiecki, wtedy prezes Banku WBK, który wyraźnie mówił, że Polak ma zap. ierdalac za miskę ryżu i siedzieć cicho. Ten gość później był premierem tego kraju, a wcześniej doradcą Tuska, tak jakby ktoś zapomniał, bo zwolennicy Pisu pamięć mają mocno wybiorcza. Ps. No i ciekawe jest to, dlaczego ruskie FSB za pomocą tych taśm sprawiło, że w 2015 roku PiS wygrał wybory.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Ryszard O.(2024-03-05)
  • @Ryszard O. - Prymitywny wywód domorosłego polityka. W 2015 roku PO miała w swoich rękach prawie całe media i przegrało. Przegrało przez arogancję i pychę władzy oraz zubożenie znacznej części społeczeństwa. Może zacytuj co mówili czołowi politycy PO, jak obrażali kobiety np. Sikorski, czy inne śłynne wypowiedzi o kamieni kupę czy idiota pracuje za 6 tys. zł. Nie jestem miłosnikiem Morawieckiego, ale dla polityki poszedł jako bogaty człowiek. W odrożnieniu od Tuska, Krawca, Grada czy Innych co dorobili się na polityce. Tylko idiota lub myślę ruski trol mógl takie coś napisać.
Reklama