UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Po co komu ten stadion dla tych grajków słabych ? Kto w końcu do jadem chol.... weźmie się porządnie za gospodarkę tego miasta. Elbląg wiecznie na końcach wszystkich rankingow. Najniższa krajowa i śmieciowe umowy królują w tym mieście. Do tego biedronki i inne sklepy. Weź się w końcu ktoś za gospodarkę w tym mieście.
  • Ale przecież ten kandydat mówił o gospodarce w pierwszej kolejności. O środkach zewnętrznych, o inwestycjach. Ma wiedzę jak to robić i zrobi tylko wybierzmy w końcu mądrze
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    40
    29
    cora(2024-02-20)
  • Według tego artykułu nie było o tym mowy. Środki zewnętrzne ? Każdy to może mówić, Wróbel też załatwiał środki zewnętrzne. To zbyt ogólne słowo. Chcę konkretów od każdego kandydata jaki ma gospodarczy pomysł na rozwój miasta. KONKRETY a nie farmazony. Szorujemy po dnie od lat i żaden Prezydent tego nie zmienił. Co z tego że w mieście jest ładnie czy będzie jakaś darmowa komunikacja. Kiedy będziemy mieli zarobki chociaż zbliżone do trójmiejskich, kiedy będziemy mieli zakłady pracy z prawdziwego zdarzenia w tym mieście ? Z kim chcą i w jaki sposób współpracować. ? Jak zamierzają reklamować miasto i pozyskiwać inwestorów, dużych inwestorów tworzących godne miejsca pracy, kogoś kto zechce zainwestować w to miasto ? Jaki pomysł na to ma przyszły Prezydent ?
  • A druga sprawa. Po co komu bezpłatna komunikacja miejska ? Po co wiecznie te socjale i drenowanie kasy z budżetu ? Ja chcę na ten bilet uczciwie zarobić godziwą pensja. Nie chcę żeby mi ktoś dawał darmowy bilet tylko żebym zarabiał tyle żeby było mnie stać. Na obiad na mieście z rodziną raz w miesiącu, na wakacje dwa razy w roku, potem na remont mieszkania czy zmianę auta. ZAROBIC a nie dać za darmo. Dajcie ludziom w końcu godna pracę, godne warunki dzięki którym mogą zarobić.
Reklama