UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kandydat z pisu Pelc postuluje o zmianę dofinansowań dla klubów sportowych - jest synem właściciela klubu piłkarskiego. Czy jego wybór wpłynie pozytywnie na miasto czy na rodzinę która posiada klub piłkarski?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Anna1276(2024-03-13)
  • MariuszLewandowski-Fc @Anna1276 - Pan Pelc nie ukrywa że jest osobiście zainteresowany tematem i jasno precyzuje że jest interesariuszem. Mimo że generalnie wszystkich kandydatów PIS uważam za szmondaków i sprzedawczyków akurat ten zasługuje na szacunek za to co zrobił w Concordii i jeśli bezgranicznie zapatrzone w jarka w krótkich spodenkach kaczyńskiego mają oddać głos na kogoś to jest to osoba o milion razy sensowaniejsza od opaczewskiego i mistrza noszeni torby listonosza - traksika. Mam nadzieje że jego wybór wpłynie pozytywnie na Miasto i jego rodzinę bo jego rodzina to Elblążanie. Te interesy są jednakowe....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-13)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Czyli my wspólnymi siłami mamy pracować na ambicję biznesową Pana Pelca? Który nie będzie ponosił żadnej odpowiedzialności, gdyż będzie działał poprzez syna? I dlatego, że Pan Pelc jest elblazaninem(jak pewnie większość kandydatów do rady miasta ELBLĄG) to mamy wspólnymi siłami zbić się na jego projekt biznesowy? Elbląg bardziej potrzebuje stadionu na którym skorzysta Pelc, czy np remodernizacji szpitali, nowe przedszkola i tym podobne? Nie godzę się na to by wspólne pieniądze miasta szły na interes uprzywilejowanej rodziny. I to jeszcze pośrednio poprzez kandydata do sterowania. Nic dziwnego, że startują z PiS. Kaczyński też był tylko posłem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Anna1276(2024-03-14)
  • MariuszLewandowski-Fc @Anna1276 - Pani Aniu każdy z radnych ma jakieś interesy i grupy wsparcia. Proszę nie udawać dziecka. W tym wypadku Wyborcy zdecydują czy chcą takiego radnego czy nie. Ja głosu na tego kandydata nie oddam natomiast gra fer ponieważ nie ukrywa jakie interesy reprezentuje. Manipuluje Pan moją wypowiedzią - miasto powinno być bogate bogactwem obywateli i w tym znaczeniu każdy sukces każdego z Elblążan wzbogaca miasto. To na co wydajemy ustala 25 radnych....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-14)
Reklama