UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • PiS-y to ZAKŁAMANE ludki to zwykła SEKTA dlatego po raz kolejny muszą dostać łupnia. Przykładem ich hipokryzji jest udział w wyborach np. Andrzeja S. okręg nr 4.Zatrudniony w elektrociepłowni w 2023 r. po układach polityczno-związkowych na stanowisko Głównego Specjalisty. Przewodniczący zakładowej komisji NSZZ „Solidarność" w zlikwidowanej elbląskiej fabryce Logstor. Następnie został wybrany „w konkursie” na wiceprezesa Energa Ciepło Ostrołęka Sp. z o. o.. W chwili obecnej powrót do elektrociepłowni z obawy utraty intratnej posady wiceprezesa po zmianie ekipy rządzącej. Dlatego NIE głosujemy na PiS!
  • Zgadza aue. Niby swoi ale swoj na swego potrafi donieść np. taki Teaks doniósł na kolegę, który potem stracił pracę.
  • MariuszLewandowski-Fc Mogę prosić o detale na miala mariuszlewandowski1966@gmail. com
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-10)
  • Ani na KO, ani na razem. Koniec z tymi klikami!
  • MariuszLewandowski-Fc @yhy - Klan klakierów śliwki dziłała. Edmund Szwed w klice..... ludzi myślących ? Rafał Maszka w zorganizowanej grupie ludzi aktywnych ? Może i ja jestem w jakiś klice ? Kradłem prąd z Kazimierzem Falkiewiczem potem byłem rozrabiaką który wchodził z kamerami do "Zakrzewa" a teraz jeszcze piłem wódkę z dyrektorem muzeum.... Jak już kasujesz za posty to rób to z głową bo co śliwka nie zapłaci...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    11
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-10)
  • @yhy - "Ani na KO, ani na razem. Koniec z tymi klikami!" - Napisał popierający największą klikę - PIS
  • MariuszLewandowski-Fc Trole pisu są za głupie żeby wybrać odpowiedni komentarz albo to już jakiś automat..... masowa sztampa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    17
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-10)
Reklama