UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Umarłem i długo nie mogłem zmartwychwstać jak przeczytałem że w "Razem dla Elbląga" w okręgu 1 poz. nr 2 "kandyduje" Yrena Przezpolewska :)))... to już lepiej złapać wirus ebola lub zachlysnąć się wdechem jakiegoś gazu bojowego niż dożyć czasów gdy takie Barbie dostają choć 5 glosów... oświadczam, że popełnię rytualne sepuku gdy ktoś ponad 5 osób zagłosuje na tą tytankę wszelkich cnót intelektualnych, kulinarnych i zawodowych... świat zmierza ku zagładzie :(
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    1
    wyborczy Matrix(2024-03-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @wyborczy Matrix - O co się zakładasz ? Myślę że wygram tylko dlatego że to mama jednej z najpiękniejszych kobiet w Elblągu która kilka razy z rzędu wygrywał konkursy miss nastolatek czy jakoś tak.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    10
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - A to kto kandyduje ? córeczka czy Yrena ? to konkurs piękności czy wybory do Rady Miasta ? Idąc tym tropem to zdecydowanie nie powinieneś kandydować bo w wyborach Mistera to nawet głębokich wstępnych eliminacji byś nie przeszedł. Yrena łączność z bazą często ma zakłóconą... i nie wiadomo czy to przez gwiezdny pył, bioprądy z Kumieli, czy opad z kominu elektrociepłowni... ale ważne, że wie gdzie można kupić za pół ceny błyszczyk o smaku Coca-Cola Sherry ewentualnie Cola Intense z Biedry
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    0
    wyborczy Matrix(2024-03-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @wyborczy Matrix - Mój drogi Pani Irena jest nie tylko piękną kobietą o matka wspaniałej córki ale i sporo w życiu przeszła. Ludzi znający jej życiorys wiedza inni nie muszą widzieć wystarczy jeśli ocenią ja po życiowym doświadczeniu podczas wypowiedzi. Pogląd że ie powinienem kandydować podzielam w zupełności. Co do owych głębokich wstępnych eliminacji to jednak nie powinienem być dopuszczony nawet do nich. Myślę że słabo ją znasz i w Twoim wypadku stawiam na bliski kontakt IV stopnia z gości z Aldebarana, Sądze że w układzie gwiazdy Betelgeza cywilizacji zdolnej do zainicjowania takiej jak Twoja erupcji intelektu jednak nie ma.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    10
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-10)
Reklama