UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie widać komitetu Janosika. Pewnie od Maryny dostał szlaban na lokalną politykę. KWW Razem dla Elbląga? Kto tam rządzi?
  • MariuszLewandowski-Fc @Cz - Z przykrością informuję że jedynym elbląskim komitetem z którym udało się jedną listę ruchów obywatelskich jest KWW Razem dla Elbląg. Misja "Janosika" dobiegła końca choć myślę że jeszcze niejednego "Zbójnickiego" Elbląg zobaczy podczas tej kampanii wyborczej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    20
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-07)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Panie Mariuszu, ale szczerze, czy to czasem nie było tak, że komitet Janosik miał być od początku podporą i filarem dla startu pana Malinowskiego? Tak miasto mówiło, a mówiło głośno zanim ów fakt niezarejestrowania komitetu nastąpił. Wytłumaczy to Pan?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Proszę o info(2024-03-08)
  • MariuszLewandowski-Fc @Proszę o info - A jak Pan to widzi po stopniu przygotowania kampanii i składzie list ? Gdyby nie zgoda Pana Malinowskiego na powrót do polityki działałby Janosik a ja dalej "rwałbym łacha" z każdego polityka i jego porażki. Człowiek inteligentny ma zawsze co najmniej trzy warianty postępowania, a pesymista szykuje się na ten dla niego najgorszy. Janosik to krzyk rozpaczy i walka dla walki, ale bez szans na sukces-taki mały oddział "Wyklętych". Doszło do porozumienia, Rafał ustąpił miejsca Panu Malinowskiemu, bo uznał, że to lepszy od niego kandydat. To się nazywa zdrowy rozsądek. Kiedy dołączył Pan Szwed, żarty się skończyły. Brakuje jeszcze Kazimierza Falkiewicza, ale względy rodzinne nie pozwoliły. Kiedyś po Referendum podzieliliśmy siły na dwa komitety, każdy zebrał po około 5 procent poparcia. Dziś walczymy o sukces w zespole ludzi dotąd działających samodzielnie. Jeśli poprawimy sukces "Obywatelskiego Elbląga", kolejnym Prezydentem będzie Sławomir Malinowski i to może nasze miasto "odpartyjnić" o co walczymy już 12 lat
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    17
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-08)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Drogi Panie, nie odbieram Panu Malinowskiemu inteligencji. Niemniej co to znaczy "zgodził się"? To ktoś prosił? Poza protokołem Pan Malinowski od miesięcy sugerował, również w rozmowami z tymi, którzy kandydowali, że dobrze by było wejść w koalicję bezpartyjnych. Logiczna racja. Ale... nielogiczne, że Pan Malinowski miał swoją kadencję w RM i dużo powiązań w UM. To już tego drogi Pan nie wie? Czy udaje, że nie wie? Strasznie to dramatyczna wizja "krzyku rozpaczy". Serio, mogą sobie podawać rękę z Wróblewskim, no mogą i jakoś żadnemu to nie przeszkadza.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Proszę info(2024-03-10)
  • MariuszLewandowski-Fc @Proszę info - To co napisałem jest moim puntem widzenia. To że powinien powstać jeden komitet jest oczywiste o czym przekonaliśmy się w 2013 organoleptycznie. Co do powiązań Pana Malinowskiego to są mi one znane ale właśnie z faktu że nie zaproponowano mu miejsca na innej liście wynika niezbicie ze z nich wyszedł. Człowiek o jego potencjale otoczony ludźmi podobnego formatu jak Szwed czy Ławrynowicz czy Maszka wsparci takimi "durniami" jak ja mogą za kilka lat sporo zmienić. Kilka lat temu byłem przeciwny budowaniu partii ogólnokrajowej dziś wiem że to był błąd. Wydawało mi się że podobnie Pan Szwed wycofał się z życia politycznego i dopiero czytając Plan Morawieckiego zobaczyłem jak jego pomysły z okresu wyborów zostały tam zaimplantowane za pośrednictwem jak mniemam śp. Kornela. Być może porażka Pana Szweda w roku 2015 dała Polsce o wiele lepsze efekty niż gdyby został tylko Prezydentem Elbląga. Podawać rękę należy każdemu - w polityce. W życiu prywatnym - sami decydujemy. Ja gdybym został radnym z pewnością zaproponuję nadanie Wróblewskiemu tytułu honorowego obywatela i słowa dotrzymam. Czy owe sprzeczności wyjaśniłem dość dobrze czy jeszcze coś Pana nurtuje ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    9
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-10)
Reklama