UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc Irena Suliga - bardzo dobra rozsądna i praktyczna kobieta super propozycja tylko z list człowieka którego postępowania nie akceptuje, Piotr Strzyżewski - szkoda że z list Pis-u / wybacz Piotrze ale jesteś na liście konfidentów spadochroniarza z Pasłęka i mimo osobistej sympatii lekko nie będzie / Weronika Wójcik super że się bierzesz za politykę ale wybacz jako dziennikarka akurat z listy tego człowieka startować nie powinnaś właśnie dlatego że zmienia debatę w propagandę ale Twoja decyzja ja na pewno będę cię pytał o powody. Sprzedawczyka zbrzeźnego komentować nie zamierzam o jego i jemu podobnych politycznych wynalazkach dobrze byłoby zapomnieć ale o powodach tego nie tu i nie teraz. Dziś zapytam Przewodniczącego MKW czy sam zawiadomi Prokuraturę o podejrzeniu rejestracji list stefka burczymuchy na podstawie sfałzowanych list poparcia czy mam to zrobić sam. Jeśli moje podejrzenia się sprawdzą postanowienie o rejestracji będzie zapewne zmienione Większości kandydatów powodzenia nie życzę bo zepsuli w tym mieście za wiele by im tego nie wypomnieć i mam nadzieje ze przyszłą rada będzie już bez nich. Paru ludzi poza wymienionymi chętnie w tej radzie zobaczę ale na to że będzie lekko łatwo i przyjemnie proszę nie liczyć bo to spotkanie towarzyskie ale spór o wizję i przeszłość Elbląga.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    46
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-07)
  • @MariuszLewandowski-Fc - a kim ty jesteś, żeby decydować kto powinien i skąd startować, czy nie, fakt że nie bierzesz żadnych tablet lub na ciebie nie działają widoczny jest aż nadto... nikogo nie obchodzą twoje chore wynurzenia i przemyślenia, dziel się nimi z kwiatkiem lub worem na śmieci...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    7
    antyryży(2024-03-07)
  • MariuszLewandowski-Fc @antyryży - Mój drogi jestem Wyborcą i korzystam z prawa do wybierania innych od 40 lat. Dziś zapewne juto zobaczysz zapewne moje nazwisko na liście kkw razem dla Elbląga więc pododnie jak koledzy masz 24 godziny na to by mnie na tej dyskusji przeprosić z podaniem swojego prawdziwego imienia i nazwiska. Jeśli pojutrze stosownych przeprosin nie zobaczę za trzy miesiące stawisz się w KM Policji bo tyle działowi informatycznemu zajmuje ustalenie danych autora wpisu na podstawie IP. Jeśli czujesz się worem na śmieci to mam wrażenie że to bardzo dobre skojarzenie bo na kwiatka to mi ne wyglądasz. Czas start.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    39
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-07)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Chłopie, a gdzie tam jest coś napisane żeby gostek musiał na policję? Poniosło cię?
  • @MariuszLewandowski-Fc - korzystaj, ale nie masz prawa decydować kto ma, a kto nie ma kandydować, ogarnij się, twoje opinie zostaw dla siebie i nie zatruwaj nie powietrza,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    0
    antyryży(2024-03-07)
  • MariuszLewandowski-Fc Mój drogi kilka postępowań miałem i kilku hejterów namierzyłem. Moim zdaniem wpis sugeruje że mam mniejsze prawo do zabierania głosu co jest ewidentną dyskryminacją. Może to post Pana Rodziewicza który lubi decydować kto ma prawo zabierać głos w sprawach publicznych a kto nie. Czas ruszył żądanie jest sprecyzowane. Wybór czy przeprosiny zostaną opublikowane teraz czy po wyroku - pozostawiam jak zawsze autorowi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    31
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-07)
  • MariuszLewandowski-Fc @antyryży - Pana moje żądanie dotyczy na równi z kolegami.24 godziny na przeprosiny za insynuacje ze próbuję za kogoś decydować oraz naruszenie moich dóbr osobistych sugerujące że zatruwam powietrze. Czas start Ogarnę się jak będę inkasował odszkodowanie od Pana czyli maksymalnie za jakieś pół roku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    31
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-07)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Jeśli nie było gróźb karalnych to raczej wydział kryminalny będzie miał takie debilne przepychanki w nosie. Mają ważniejsze rzeczy do zrobienia, a wyzwiska internetowe to sprawa cywilna. Warto żeby wyborcy trzeciej nogi, koalicji i innych oszustów pamiętali o 100 konkretach które dzisiaj okazały się przenośnia. Hashtagi: #Tylkospokojnasocalii100konkretowTuska.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Jarek k.(2024-03-26)
Reklama