UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Elbląg dla ludzi z Elbląga a nie Śliwka który jest z Pasłęka. I wątpię że Pan Śliwka poseł chce być prezydentem Elbląga bo kasa nie taka jak dieta posła.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    7
    Elbląg dla Elbląga(2024-03-24)
  • @Elbląg dla Elbląga - A glosujesz na Gellert, Missana czy Wcislę? Sprawdz gdzie sie urodzili.
  • Nie w tym problem. Śliwka to pisowski i będzie zgrzyt z z Rządem PO i o to chodzi pisowym. Może tym razem rząd i ratusz z PO da efekt? A pisowym dziękujemy za poprzednie skuchy!
  • @akuku - Czyli twierdzisz, że kasa dla samorządów jest rozdawana według klucza partyjnego a co za tym idzie państwo nie działa i jest tylko jednym wielkim korytem dla partyjniaków i ich znajomych.
  • Medium Ciekawe, Gellért-hegy to góra nad węgierskim Dunajem...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Medium(2024-03-26)
  • Ale Gieller czy Missan mieszkają w Elblągu. A Śliwka urodził się w Pasłęku do Elbląga przywieźli go PKSem i tyle zna Elbląg. Nigdy nie był samorządowcem. W Pasłęku znają go tylko z telewizji REPUBLICA szok.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    Elbląg dla Elbląga(2024-03-26)
  • Medium @Elbląg dla Elbląga - Ja też z urodzenia Elblążanką nie jestem, ale mieszkam tu od 3-ego m-ca po urodzeniu. Próbowałam do miejsca urodzenia wrócić, ale ustąpiłam fory memu bratu urodzonemu w Elblągu. Wolę Elbląg. Co do kandydata Śliwki, przy pisowskich machinacjach zwyczajnie nie ufam, choć Pasłęk to miasto elbląskiego powiatu. Popieram kandydatów bezpartyjnych, bo partie od lat funkcjonują na chorych zasadach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Medium(2024-03-26)
Reklama