UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeżeli oceniać jakość kampanii wyborczej kandydata PO to moim zdaniem wypada źle. Mało albo zero bezpośrednich kontaktów z Elblążanami, tylko co najwyżej konferencje prasowe. Może nie ma doświadczenia - jak się przez lata stoi obok i potakuje to skąd doświadczenie w wystąpieniach na żywo, gdzie trzeba mówić a nawet dyskutować. Dwa - kontakty na żywo mogą ujawnić brak wiedzy i pomysłu na miasto, jeżeli rzeczywiście tej wiedzy i pomysłu brakuje. Łatanie dziur i coś o kulturze to za mało. Trzy i chyba najważniejsze. Po co się narażać na być może ośmieszenie skoro o wyborach zadecydują emocje i wzajemna nienawiść zwolenników PiS i PO a nie jakość kampanii i propozycje. Mniej kontaktów z ludźmi, mniej słów w mediach - większe szanse. Co potrafi Pan Missan mogą wyjaśnić bezpośrednie starcia kandydatów w formie debat. Kilku debat, których zapewne nie będzie. Może jedna debata będzie tylko nie wiem czy na niby. Na razie kampania tragiczna. Kandydata PO trudno mi ocenić. Może jest Dyzmą a może nie.
  • MariuszLewandowski-Fc @Cz - Na debatę z Missanem Śliwka się zgodził za co należy mi się szacunek stąd już Ś to po pierwsze. Co do jakości kampanii to pełna zgoda że jak na razie poważne pytania nie padły i dlatego z zadowoleniem odnotowałem fakt że Pań Śliwka nie chowa się po mysich dziurach acz jednak spotkanie w gronie sympatyków to co innego niż spotkanie w gronie przeciwników i patrząc na nagranie wiedzę że sporo tam było "ustawki" i chyba jako jedyny zadałem pytania zasadnicze. Niestety w tej formule nie dało się postawić wielu pytań bo całe to spotkanie zamieniłbym w przesłuchanie a to nie o to chodzi. Popytamy zobaczymy kto tu w co gra
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-24)
Reklama