UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • już myślałem, że mobbing w Urzędzie będzie przeszłością, że zniknie artek, że zniknie caryca, że zniknie asia, że znikną straszne kobiety, prześladujące inne kobiety, że o 150 złotych nie będzie cyrku i upokarzania, ,ze nowy włodarz wejdzie z uśmiechem i powie "dzień dobry". Takie myślenie po niedzieli odpłynęło, może po 21 kwietnia powróci?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    1
    Myślałem!(2024-04-09)
  • @Myślałem! - Nie wróci. Michał Missan to inny człowiek, ratownik medyczny, człowiek wykształcony i empatyczny. To dwa światy w porównaniu z Wróblewskm. Nic nie będzie takie samo jak w czasach słusznie minionych. Nie będzie wulgaryzmów, nie będzie chamstwa, nie będzie żadnego mobbingu. Ani w UM ani w jednostkach podległych
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    15
    abecadło(2024-04-09)
  • @abecadło - "Nic nie będzie takie samo jak w czasach słusznie minionych. " Pod warunkiem, że panowie Wróblewski i Nowak nie zasilą urzędu na stanowiskach wiceprezydentów. Dlatego pan Missan MUSI wypowiedzieć się w tej kwestii. Czy już jest samodzielnym politykiem, czy zobowiązania partyjno-koleżeńskie wiążą mu ręce ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    GłębokaMyśl(2024-04-10)
  • @abecadło - Każdy z nich przewyższa swojego mentora. WW przebił HS, a MM przebije WW. Już to że chwali go, niczego nie zanegował, mówi, że tylko prezydent ma głos decyzyjny, świadczy, że nie potrafi zarządzać, delegować uprawnienia, a jedynie będzie administrował tak jak to teraz było. A kto brał udział w likwidacji PS, a kto brał udział w zwolnieniu p. dyrektora Rehabilitacji??? Co odebrano mu mowę. Uczeń zapewne przerośnie (bo już ma zadatki) mistrza.
Reklama