UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Głosuj tylko na Andrzeja Śliwkę! Co wy wypisujecie! W tych wyborach głosujemy na człowieka a nie na partię. Andrzej Śliwka to jedyny kandydat z solidnym programem wyborczym i planami na rozwój. Zastanów się nim oddasz swój głos na kontrkandydata Pana Śliwki. On już miał swoje "5 minut". W Radzie Miasta zasiadał. Popatrz na Elbląg jak wygląda. Popatrz na naszą komunikację. Popatrz na dziury w jezdni. Przypomnij nie odśnieżane zimą chodniki i ulice..... Otrząśnijcie się co niektórzy trochę!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    11
    ElblążaninXXX(2024-04-09)
  • @ElblążaninXXX - " Andrzej Śliwka to jedyny kandydat z solidnym programem wyborczym i planami na rozwój. " Aby realizować plany trzeba mieć pieniądze i poparcie rady miasta oraz rządu centralnego. Który z tych warunków spełnia twój ulubiony kandydat na prezydenta miasta ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    14
    GłębokaMyśl(2024-04-09)
  • @GłębokaMyśl - Fakt łatwo Pan Śliwka jako prezydent Elbląga mieć nie będzie skoro w radzie miasta jest 15 radnych przeciwko niemu a tylko 10 za. Ale czyż nie wybieramy radnych, by dbali o dobrostan mieszkańców i miasta. Nie po to dajemy im mandat by się bawili w politykę i partyjne układy. Jeżeli pomysły i inicjatywy Pana Śliwki będą dobre dla mieszkańców to każdy radny, który zagłosuje przeciw tym inicjatywom o następnej kadencji powinien wówczas zapomnieć. Każdy zainteresowany elblążanin odpowiednio to "doceni" i nigdy więcej nie odda głosu na takiego reprezentanta interesów mieszkańców. Ja osobiście jestem za tym młodym człowiekiem, który jeszcze nie przesiąkł układami i partyjniactwem. Ma dobre pomysły i widzi bolączki tego miasta. Wie co należy zmienić i ufam, że wie jak to zrobić. A pieniądze? Czasami bardziej racjonalne wydawanie tego co się ma w budżecie zmienia jakość. Poza tym są jeszcze środki z KPO i fundusze strukuralne i z pewnością ten Pan jako prawnik będzie wiedział, jak uzyskać zgodnie z prawem środki z tych źródeł. Dla mnie liczy się człowiek i to co sobą reprezentuje, a nie opcja polityczna. Prezydent Elbląga ma być prezydentem wszystkich mieszkańców, a nie tylko niektórych po linii partyjnej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    7
    Taka myśl(2024-04-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @Taka myśl - Uważasz że "prawnik" który nie potrafi wykazać że w moim liście do niego są kłamstwa w Sądzie potrafi cokolwiek ? Pomysł Śliwki jest rodem z Notatników Agitatora - jak ktoś pisze o mnie prawdę to za wszelką ceną muszę wykazać że jest kłamcom ale broń Boże w Sądzie bo może wyjść że to ja kłamię.... Kojarz Gdyby nie Rodziewicz Missan już by odbierał gratulacje Jeśli ktoś zamiast pilnować interesu publicznego broni przejęcia majątku publicznego w prywatne ręce swoich kolesi to nie nadaje się do polityki a rembelski jako przydupas kukiz 15 popierał Śliwkę co widać na plakatach Śliwki. Wydmuszki i krycie kolesi oto dzisiejszy wizerunek pisiorków
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    9
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-09)
  • @Taka myśl - "Ja osobiście jestem za tym młodym człowiekiem, który jeszcze nie przesiąkł układami i partyjniactwem. " A stanowisko podsekretarza stanu dostał za wzorową postawę obywatelską. "Prezydent Elbląga ma być prezydentem wszystkich mieszkańców, a nie tylko niektórych po linii partyjnej. " Każdy wybrany prezydent będzie prezydentem wszystkich mieszkańców, bo taka jest umowa społeczna. Póki co to populizm i socjopatia pokazywał, że można marginalizować regiony, które były przez nich rządzone. A pan owoc jest oddanym czynownikiem partii, bo w przeciwnym razie nie miałby szans na piastowane stanowisko i finansowanie kampanii wyborczej do sejmu i obecnej do samorządu. Jego dobre pomysły można skopiować, bo nie ma na nie patentu ani wyłączności. Darmowe parkingi doprowadzą do całkowitego zablokowania miejsc parkingowych w centrum miasta, a miasto straci 2 500 000 zł. Darmowa komunikacja pogłębi deficyt budżetu o kolejne 12 000 000 zł i raczej nie skłoni posiadaczy samochodów do korzystania z niej. jeśli to są te dobre pomysły top lepiej żeby pan owoc nie zostawał prezydentem miasta. TO SĄ POPULISTYCZNE POMYSŁY, które lansowane są tylko po to by zdobyć władzę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    GłębokaMyśl(2024-04-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Panie Mariuszu. Dziękuję, że podzielił się Pan swoim zdaniem. Natomiast moje zdanie, w tym newralgicznym wyborczym temacie jest zgoła odmienne od pańskiego. I dobrze. Każdy ma prawo do własnych przemyśleń i decyzji. Oby wygrał Elbląg i człowiek a nie polityka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Taka myśl(2024-04-09)
  • @GłębokaMyśl - No to "pojechałeś" po człowieku. Według Twojej argumentacji nikt kto się "splamił" jakimkolwiek stanowiskiem nie powinien w ogóle kandydować na prezydenta miasta ( czy Pan Missan także? w końcu tez był na świeczniku kilka lat, tylko trochę go "okopcił" Pan Wróblewski). To może od razu szukaj kandydata na prezydenta miasta wśród bezdomnych i bezrobotnych. Im nikt nie płaci, nie mają układów, w politykę są nie zaangażowani a jedyni kolesie to ci od "rekreacji". Za to świetnie znają stan pustostanów w Elblągu i tereny zielone miasta. A tak na poważnie to w Polsce jest już ponad 50 miast z darmową komunikacją i jakoś nie zbankrutowały.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Taka myśl(2024-04-09)
  • @Taka myśl - "A tak na poważnie to w Polsce jest już ponad 50 miast z darmową komunikacją i jakoś nie zbankrutowały. " Najbliżej jest Malbork. Tylko te rozmiary przedsiębiorstwa komunikacyjnego jakby INNE ! Elbląg też nie zbankrutuje TYLKO BARDZIEJ SIĘ ZADŁUŻY !" No to "pojechałeś" po człowieku. Według Twojej argumentacji nikt kto się "splamił" jakimkolwiek stanowiskiem nie powinien w ogóle kandydować na prezydenta miasta ( czy Pan Missan także? w końcu tez był na świeczniku kilka lat, tylko trochę go "okopcił" Pan Wróblewski). " No to gdzie to wyczytałeś w poście GM człowieku ? W tym fragmencie: "Ja osobiście jestem za tym młodym człowiekiem, który jeszcze nie przesiąkł układami i partyjniactwem. " A stanowisko podsekretarza stanu dostał za wzorową postawę obywatelską. GM nie ma nic przeciwko doświadczeniu i inicjatywie, zmysłowi politycznemu i postawie prospołecznej, za to ma przeciwko tępemu populizmowi i głupocie reprezentowanej pomysłami o darmowych parkingach ( koszt 2 500 000 zł ) i darmowej komunikacji ( koszt 12 000 000 zł ).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    GłębokaMyśl(2024-04-09)
Reklama