UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc To bardzo smutny wybór między jak to mawiał Braun - między dżumą a cholerą. Partiokracja ma się dobrze - kłamstwa polityków PIS-u którzy dziesięć lat temu deklarowali że naprawią ten kraj widać jak na dłoni. Komitety obywatelskie zostały przykryte kampanią partii politycznych a nawet nad spodziewanie dobry wynik Rodziewicza nie dał mu ani jednego mandatu. Polityka to nadal szambo w którym Poseł Śliwka czuje się nadal bezkarny i zamiast podejmować sprawy publiczne oskarża mnie o kłamstwo. No to zobaczymy czy Sejm uchyli immunitet Pana Posła.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    43
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - A przypomnieć Ci ją wychwalalws chłopie pod niebiosa zalety Wróblewskiego palec prosto trzymając? Tako bohater a swojej gazetki elbog nie umiał utrzymać. Chłop z wyrokami
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    MakaPaka(2024-04-16)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Tak po ludzku. Lewandowsk, ile można znosić te twoje przemyślenia. Nie jesteś ani intelektualistą, ani człowiekiem mądrym, ani jakimkolwiek mędrcem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    ja elblazanin(2024-04-18)
  • @ja elblazanin - " Nie jesteś ani intelektualistą, ani człowiekiem mądrym, ani jakimkolwiek mędrcem. " Jak się powtórzy to samo 3 razy to z miejsca wygląda na mądre ? Nieprawdaż ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2024-04-19)
  • @GłębokaMyśl - Jesteś intelektualistą? Erudytą może nawet? Niejednokrotnie Cię wspieram kciukiem w górę. Piszesz rozsądnie, czasem ironicznie i to mi się podoba. Niemniej jednak nie podważaj niczyjego intelektu (propozycja), Podważaj treść postu adwersarza stosując swoje argumenty i to bez obrażania. Mnie też, niejednokrotnie, cholera bierze przy czytaniu postów niektórych, szczególnie tych, którzy anonimowo piszą. Staram się zachować spokój i, ewentualnie, kciuka używam. Hashtagi: #Roman
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    RomanR(2024-04-19)
Reklama