UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kandydat Pan Rodziewicz to dla mnie niewiadoma. Mało o nim wiem. Może to jajko niespodzianka. W debacie wypadł słabo ale podobało mi się, że to widział i przyznał, że nie ma doświadczenia. To plus. Tylko czy to uczciwy człowiek jest. Bo to dla mnie się liczy najbardziej. Jeżeli mam wybierać między nieuczciwym socjalistą co mówi, że wie a nie wie to już wolę uczciwego co mówi, że nie wie ale widać, że może się dowiedzieć i nauczyć. Może to dobry wybór.
  • @Cz - Czy faktycznie mozna powiedziec o panu Pawle Rodziwiczu, ze malo o nim wiemy? Troche o nim ostatnio slychac. Trzeba obserwowac, czytac i analizowac. Aktywnie dziala od kilku lat na rzecz mieszkancow jako miejski rzecznik, pozytywne efekty jego pracy widac. Do Elblaga nie zagladają juz naciagacze seniorów ze swoimi pokazami garnkow, kołder itp. Nie nalezy do żadnej partii politycznej. Dlatego do niedawna bylam przekonana, że na niego zaglosuje. Ale nie spodobala mi sie jego wypowiedz w konkurencyjnym portalu I... w artykule podsumowujacym 100 dni rzadow premiera Tuska. Pan Pawel stwierdzil, ze koalicja rzadzaca dziala dobrze. Szerzej przeczytajcie tam sami tą wypowiedz i ocencie sami. Jak dla mnie powiedzial za duzo. Czy faktycznie nalezy sie pochwała rzadzacym, ktorzy łamią prawo, konstytucję, gdyz wiele spraw zalatwiaja w niewlasciwym tybie, podejmujac w niektorych kwestiach uchwaly lub decyzje zamiast ustaw? Rzadzacy zamiast realizowac obietnice wyborcze, jak np. aborcja, kredyt mieszkaniowy, kwota wolna od podatku 60000 zl, legalizacja zwiazkow homoseksualnych, to oni skupili się na partyjnej zemście. Dla nas wyborcow figa z makiem? Nie zaczęli nawet procedowac w Sejmie tych waznych tematow. Juz wiecej nie dam wiary takim wyborczym obietnicom. Wiec jesli ktos ocenia 100 dni rzadow Tuska dobrze, to ja sie boję. Wiec niby bezpartyjny, ale jak widac, jakies poglądy ma. Dla kogos pan Pawel na pewno bedzie dobrym wyborem, ale ja zmieniłam zdanie.
Reklama