UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak czytam te komentarze zbawców z pis, to uwierzcie, za 5 lat po rządach śliwy i pis w tym mieście światło będzie się świecić jedynie na plebaniach i przy policji. Reszta zgaśnie i wyginie razem z nam, a dług miasta zostanie do spłaty na kilkaset lat. Nie można całe życie jechać na kredycie, nikt z was tego nie rozumie? Andrzej już jeden jest prezydentem i wam nie wstyd, chcecie drugiego? Okaleczycie to miasto wybierając faceta z teczki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    16
    Komentuję bo mogę, jeszcze.(2024-03-13)
  • @Komentuję bo mogę, jeszcze. - Bez przesady. Są jeszcze inni kandydaci.
  • @Komentuję bo mogę, jeszcze. - Kolejne 5 lat nierządów PO PSL SLD Lewica kkkkwww to gwarancja tego że za te 5 lat będziemy wybierać już burmistrza a nie prezydenta. Takiego szkodliwego działania na rzecz tego miasta jak za obecnej ekipy nie było jeszcze nigdy. Wiele zmarnowanych szans, zamiast dogadać się z Polskim rządem to kąsali rękę która ich karmiła niczym wściekłe psy. Coś strasznego. Tu już nie ma niczego, zrealizowano dawny program Kononowicza.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    5
    Nigdy więcej PO PSL SLD(2024-03-13)
Reklama