UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie Michale, słabo bardzo, kto to jest? Tomasz Budziński Karolina Śluz Marta Kubacka-Ignaciuk Jolanta Pękała Karol Bidziński Iwona Łuczak Wiesława Włodarczyk bez życiorysu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    18
    moj głoś stracony(2024-04-08)
  • @moj głoś stracony - byś się zdziwił, oj byś się zdziwił
  • @moj głoś stracony - wystarczy, jako użytkownik internetu, wygooglować, wpisac na facebooku.
  • @moj głoś stracony - Skoro tak wielu głosujących chce zobaczyć nowe twarze, to siłą rzeczy nie mogą to być osoby, które wszyscy znamy. Z tego towarzystwa najbardziej niepokojącą postacią jest Iwona Łuczak, bo to żona biegłego sądowego Rafała Łuczaka (tak mi podała przez Facebook messenger), a to oznacza krąg znajomości z wieloma niefajnymi policjantami (na przykład). Mam osobisty powód mu nie ufać, ale o tym wkrótce. Adam Dampc.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    sztukabydłanaodstrzał(2024-04-09)
  • @moj głoś stracony - Skoro tak wielu głosujących chciało widzieć nowe, to nie należy oczekiwać, że wszyscy będziemy ich znać. W tym towarzystwie najbardziej mnie niepokoi postać Iwony Łuczak, bo to żona pewnego biegłego psychiatry znanego nam z wywiadów w Truso TV (tak mi podała pani Iwona Łuczak przez Facebook messenger), a to oznacza sporo niefajnych koneksji z elbląską policją. Mam osobisty powód aby temu panu nie ufać, ale o tym nie teraz (Adam Dampc, UG, 1 LO).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    sztukabydłanaodstrzał(2024-04-09)
  • @moj głoś stracony - Dziwne to, najpierw mój pierwszy wpis nie został zamieszczony, potem wpisałem kolejny podobny - został zamieszczony, a potem ten poprzedni pojawił się przed tym drugim! Odświeżałem stronę i na pewno nie ma pomyłki w mojej strony! Moderatorze Portelu, działaj sprawniej! Nie chcę ględzić, ale czasu szkoda.
  • wiem, że z ramienia KO startowali ludzie, którzy mają bogate(pozytywnie) swoje życiorysy, wiedze i doświadczenie, współpracowali w zakresie swoich obowiązków z samorządami, instytucjami pozarządowymi itp. Twórca cyfrowy? a jakie to studia trzeba skoczyć? ja też jestem twórca cyfrowym po godzinach pracy na etacie i trzema kierunkami studiów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    mój głos stracony(2024-04-09)
Reklama