UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wystarczyło 2 miesiące nierządów PO w kraju a już mamy bałagan i protesty rolników których PO chce sprzedać i ograbić. Nigdy więcej zdrajców z PO proszę państwa!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    4
    Hańba i potępienie(2024-03-06)
  • @Hańba i potępienie - nie ośmieszaj sie pisowski wazeliniarzu-potrafiłbyś posprzatać ten chlew po twoich nieudacznikach w tydzień?
  • MariuszLewandowski-Fc @Hańba i potępienie - ... Blokady rolnicze w Niemczech trwają od grudnia 2023 i napisz mi debilu e to efekt zwycięstwa Tuska w Polsce to cię własna głupota śmiechem zadusi ze skutkiem natychmiastowym..... Nigdy więcej obajtków sasinów i łupieżowych z ich przydupasami.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    16
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-06)
  • @MariuszLewandowski-Fc - "Nigdy więcej obajtków" - No tak, od teraz, to tylko rządy samych fachowców najwyższych lotów. Tak się zastanawiam po cichutku; ci wszyscy klakierzy, których to wysyp możemy podziwiać na wszelakich forach. Wychwalający swych kandydatów, kiejby sroka ogon... , NA CO ONI LICZĄ, a może to tak z miłości ?
  • MariuszLewandowski-Fc Z poczucia obowiązku wobec Elbląga ? Większość tych geniuszy to jednolinijkowe ameby po 2- 3 złote od wpisu. Aż dziwne że śliwka zakłada że takie de.. dadzą mu sukces.... Może myśli że to Pasłęk ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    13
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-06)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Panie Lewandowski. Skończ te swoje wypociny. Twoje najwieksze osiągnięcie to wałki. Nie pisz o sprawach które przerastają twój móżdżek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    ja elblazanin(2024-03-07)
  • MariuszLewandowski-Fc @ja elblazanin - Mój wczorajszy wpis jak widzę zaginął na polu walki/ A zatem szanowny Pan podobnie jak Pana koledzy ma 24 godziny żeby opublikować wpis z przeprosinami za Pana naruszające moje dobra osobiste insynuacje. O ile takich przeprosin z podanie Pana prawdziwych danych nie zobaczę w poniedziałek rusza procedura policyjna. Zapewne Pana opinię potwierdza Biegli Psychiatrzy ale o ile nie dopatrzą się znacznego upośledzenia moich zdolności intelektualnych będzie Pan musiał przeprosić mnie w Portelu na swój koszt. O ile okaże się że posiadam znaczne ograniczenie zdolności intelektualnych wystąpię o stosowne świadczenia zdrowotne a Pan odpowie za szerzenie pogardy i mowę nienawiści wobec osób niepełnosprawnych. Wybór trybu i roli pozostawiam Panu oczywiście termin 24 godzinny upłynie w niedzielę a nie jak w wypadku kolegów dziś. Miłego dnia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-08)
Reklama