UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • mimo że jestem sympatykiem PIS'u to uważam że Wąsik nie powinien zostać posłem europarlamentu, jeśli się tak stanie to stracę jakikolwiek szacunek do Polaków, nie może przestępca mimo że ułaskawiony przez prezydenta reprezentować Polski w euro parlamencie, liczę na mieszkańców tego okręgu że nie wybiorą Wąsika na europosła...
  • @!!! - Po tylu latach złodziejstwa, kolesiostwa TY jeszcze masz zaufanie do tego p i s - u? Obajtek wraz z nadzorującym przecież z ramienia skarbu państwa sasinem przewalili 1,6mld zł, a "jakaś wyimaginowana unia" - kto to powiedział? Teraz chwali, szczyci się, zachwala. Mam nadzieję, że prezesiunio prawdę powiedział "listy śmierci" i nikt z tej listy nie zdobędzie mandatu. Żegnaj pisie.
  • Gdyby ludzi raziło kolesiostwo i afery, to nie wybraliby ponownie PO. Wytykasz afery PiSu, a tego co robiło PO-PSL przed PiSem już nie pamiętasz? No jak można zapomnieć aferę stadionową, aferę autostradową, OLT Expres, Amber Gold, afera podsłuchowa - Sowa i Przyjaciele, upadek stoczni, afera gazowa, afera wyciągowa, zabrano Polakom do ZUSu oszczędności zgromadzone w OFE, podwyższyli wiek emerytalny dla wszystkich do 67 lat (PiS całe szczęście to cofnął), wyprzedali mnóstwo majątku narodowego. No i oczywiście nie potrzebny był kanał żeglugowy na mierzei wiślanej, nie potrzebny był LOT i rozbudowa lotniska w Warszawie, bo po co skoro można się przesiąść na samolot w Niemczech?! Tak oni wtedy dbali o interes Polski i teraz też patrzą w stronę Brukseli a nie w stronę naszą. Skoro to wszystko wyborcy PO-PSL mogli im zapomnieć i wybaczyć, to dlaczego się dziwisz, że wyborcy PiS nie widzą ich nieprawidłowości.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    Dziwne?(2024-05-02)
Reklama