UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wstydzi się Ciebie kraj. ●Chłopcy z prewencji i chłopcy z BOA Nie każdy rozkaz trzeba wykonać Nie warto być damskim bokserem Wstydzi się ciebie kraj ●Posłuchaj chłopcze, co ci dziś powiem Tyś nie policjant, tyś jest zomowiec Tarcze i pałki i butle z gazem Wstydzi się ciebie kraj ●Możesz mnie zgarnąć, możesz spałować Za kilka lat będziesz żałować Że władzę twoja chroniła tarcza Wstydzi się ciebie kraj ●Więc nie dziw się C***P Czy twoja matka już o tym wie Że bijesz dzisiaj inne kobiety Wstydzi się ciebie kraj ●Czy wie też jakim się niesie dźwiękiem Ten moment kiedy łamiesz mi rękę Drobna dziewczyna krzyczała z bólu Wstydzi się ciebie kraj ●Czy masz odwagę powiedzieć: Żono, Dziś, stałem tam gdzie stało zomo Przeproś i zdejmij splamiony mundur Wstydzi się ciebie kraj ●Ty co kobiety chciałbyś zniewolić Pozbawić chciałbyś je wolnej woli Rządzie, biskupie, do was to mówię Wstydzi się was dziś kraj ●Nie płaczcie siostry, ducha nie traćcie Uwierzcie w naszą wygraną w walce Uwierzcie w to, że już niedługo Piękniejszy będzie kraj Piękniejszy będzie kraj
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    AUT: PO-PSL-SLD-20050(2024-03-11)
  • @AUT: PO-PSL-SLD-20050 - a to nie ty pisowski prowokatorze podpisujesz się?ciekawe co na to wykonawcy tej pieśni-będziesz zdziwiony!
Reklama