UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Baltazar t - wymieniaj wymieniaj, słucham? Przebiją Czarneckiego który jeździł zezłomowanym od kilku miesięcy autem do Brukseli?
  • @kek - Zamiast stoczni mamy muzeum solidaruchow, polikwidowali kopalnie, zlikwidowali największy basen odkryty, kolej nadzalewowa, prom rzeczny na Nogacie, porodówkę na Żeromskiego, własny demolują Bażantarnie, doprowadzili do ruiny naszą komunikację miejską która zamiast ułatwiać poruszanie się po mieście to skutecznie ja utrudnia, Elbląg za czasów pruskich był prężnie rozwijającym się miastem z rozwiniętym przemysłem POwcy doprowadzili to miasto do przeciwieństwa tego co było. Zakłady doprowadzone do ruiny bezrobocie w mieście się rozkręca i ta klika nie ma pomysłu ani kompetencji żeby to zmienić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    5
    Baltazar t(2024-05-11)
  • @Baltazar t - Stepka Morawieckiego już dawno zezlomowana. Problem zamykania oddziałów położniczych i utraty pracy przez położne jest poważny i dotyczy całego kraju.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    Elbląg wolny od pislamu(2024-05-12)
  • @Baltazar t - Najbardziej kłamliwy komentarz pod tym artykułem. Gdzie są promy Morawieckiego? Gdzie elektrownia w Ostrołęce? Gdzie Izera? Gdzie 60 mld z praw do emisji co2? Tylko w 2023 pis zamknął 28 oddziałów położniczo-ginekologicznych bo Polki się boją zachodzić w ciążę. W kraju który był rządzony przez fanatyków religijnych ciąża to wyższe ryzyko śmierci. Budowanie potrzebnej Elblągowi drogi ty nazywasz dewastacją. Pod rządami pis populacja Polski zmniejszyła się o niemal 1.000.000.W 8 lat doprowadzili do ruiny. Nie zapominaj też że mieliśmy najwyższa w Europie inflację
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    7
    Wszystko to dzięki pis(2024-05-12)
  • @Baltazar t - A w którym miejscu były te kopalnie w Elblągu bo nie kojarzę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Mama Karoliny(2024-05-12)
Reklama