UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja nie mogę. Ta Koalicja Obywatelska wstydu nie ma. Najpierw na oczach milionów Polaków Tusk nagradza nominacja do brukselskich apanaży za wykonanie mokrej roboty 4 egzekutorów którzy w roli ministrów rozprawili się z poprzednikami. Teraz Protas startuje po te same pieniądze Oczywiście z wielkiej miłości do Ojczyzny. Jak się nie uda to pozostanie skromna pensja posła. Ludzie - czy nie widzicie tej pajeczyny cwaniaczków którzy się układają byle zawsze ich było na wierzchu. Na szczęście ich czas też kiedyś dobiegnie końca. Niektórzy już z łaska ale walczą nadal w pierwszym szeregu. Jak długo jeszcze te same twarze będą blokować dla siebie przestrzeń publiczną
  • Ja już się przestałem tym przejmować ale mimo wszystko śledzę co się dzieje na świecie z racji zawodu. Polityka to brudny świat. Młodzi którzy idą z chęciami, fajnym podejściem, z miłości do miasta, ojczyzny, chęcią zmian, pozytywnym nastawieniem szybko zostają sprowadzeni na ziemię. Polityka to kasa, lobbyści, działania bez skrupułów, zdrady, bogate i nieprzyzwoite imprezy na których się załatwia swoje interesy. Nie ma tu nic z miłości do społeczeństwa.
Reklama