UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeśli elblążanie chcą, aby nic się nie zmieniło, abyśmy dalej byli na jednym z ostatnich miejscu w rankingu polskich miasta, bez wizji rozwoju, bez wsparcia dla młodych, bez dobrze płatnych miejsc pracy - to niech głosują na Missana. Ja wolę kogoś, kto da szansę na zmianę, z nowym, świeżym podejście. I dla mnie może i z Bydgoszczy pochodzić. Lepszy mierny tubylec, czy fachowiec?
  • No nie. Śliwka nie uzyska nic w Warszawie, a z Radą Miejską będzie ciągła wojna. Śliwka to pisior skażony władzą centralną, a to jest nieuleczalne. Zwróćcie uwagę, że nie kandydował do rady, bo by musiał oddać mandat posła. To cwaniak kuty na 4 nogi, szykowany teraz do europarlamentu. Bo jest takim skoczkiem w szachach Kaczyńskiego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    14
    qwerty8520(2024-04-08)
  • @qwerty8520 - Dokładnie, ja jestem przekonany, że on nawet nie chce zostać prezydentem Elbląga, ale kazali więc musiał zrobić dobrą minę do złej gry. Już sam fakt nie kandydowania do rady miasta i pozostanie posłem pokazuje jednoznacznie, jak bardzo mu na tym Elblągu zależy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    10
    Charlie C.(2024-04-08)
  • @qwerty8520 - Całkowita racja. Cwaniak na delegacji PIS. Dobrze, że Elbląg obronił się przed inwazją PIS przez 8 lat. W czarnych czasach, kiedy kasa z góry była dawkowana w proporcji do miłości do PIS. Zarzuty, że Elblag się nie rozwijał bez kasy się nie da.
Reklama