UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja się pytam gdzie są środki z KPO pisowskie aparatczyki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    32
    pisowska pato Polska(2023-09-15)
  • @pisowska pato Polska - Są zablokowane przez polskich zdrajców z partii opozycyjnych. Mogę wymienić wszystkie nazwiska tych szczujacych w UE, ale chyba kazdy myślący Polak je zna i widzi co robi ta szczujnia, żeby PIsowi nie dać tych pieniędzy. A Unia czeka na Tuska I wiadomo, że nigdy nie odblokuje tych pieniędzy dopóki rządzi obecną partia, choćby nie wiem jak się PIS starał. Zresztą sam Trzaskowski to powiedział, że Unia zamrozila te pieniądzedo czasu, dopóki KO nie przejmie władzy, to chyba jasne jest, że robią przekręty. A Tusk w swoim wystąpieniu co ostatnio powiedział? Że odblokuje KPO, na drugi dzień jak wygra wybory, czyli wyraźnie widać, że to spisek uknute przez Tuska I Unię, ale świadczy to też o tym, że jest to działanie niezgodne z prawem, celowe przetrzymywanie pieniędzy dla Polaków, to jest szkodliwe działanie na rzecz kraju. A co Polacy są winni, że nienawidzący PIS, Tusek robi im na złość, i krzywdzi tym nas Polakow. Uważasz człowieku że to nieprawda? To może oglądaj też inne stacje telewizyjne, nie tylko TVN, bo tam to piora wam mozgi, nawet nie wiecie jak bardzo. Kłamią albo stosują tzw. niedomówienia i wyciągają zdania z kontekstu. A jeszcze jedno niebpisz, że ja oglądam TVP, bo odrazu ci pisze, że oglądam wszystkie stacje telewizyjne, ale dzięki temu wiem kto kłamie a kto nie. Nikt mi mózgu nie wypierze, bo myślę samodzielnie.
  • @pisowska pato Polska - Twoi sprzedawczyki blokują
  • Nie Unia, a politycy na szczytach władzy w unii z tęczowych frakcji, dla niech Polska ma być kolonią, rynkiem zbytu starych samochodów, dostawcą siły roboczej.
Reklama