UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wielu zwolenników PiS-u przypomina obietnicę Tuska o odblokowaniu KPO. Muszę to wyborcom PiS-u wyjaśnić. Tusk na wiecu PO w Sopocie powiedział: „Składam tu, w Sopocie, moim rodzinnym Sopocie, to uroczyste przyrzeczenie, że dzień po wyborach, po zwycięstwie pojadę i te pieniądze odblokuję, i wszyscy to odczujemy” Tusk i PO nie wygrało wyborów. Wygrał PiS. Wycinanie z wypowiedzi Tuska ważnych słów „ po zwycięstwie” jest politycznym łajdactwem. W przypadku wygranej PO, Prezydent byłby zmuszony do powierzenia misji tworzenia rządu Tuskowi a UE miałaby pewność, że zostanie on niebawem Premierem. Mogła go traktować jak Premiera i podjąć rozmowy. Wyjazd dzień po zwycięstwie PO byłby uzasadniony. Tyle, że wybory wygrała opozycja a nie PO. Mianowanie Tuska na Premiera nie było przesądzone i ciągle nie jest. Tusk nie złamał obietnicy - PO nie wygrało to i nie pojechał. Pojedzie niebawem jak będzie miał pewność, że zostanie Premierem a UE potraktuje go jak Premiera. Sianie propagandy, że teraz nie pojechał i nie dotrzymał słowa jest idiotyzmem. Jest manipulacją tylko do dzbanów docierającą, którzy wierzą zamiast sprawdzać co naprawdę powiedział Tusk. Bez honoru przed wyborami. Bez honoru po wyborach.
  • @Cz - To w takim razie wytłumacz mi, dlaczego teraz polska nie dostaje funduszy unijnych? Bo ja myślałam, przynajmniej UE tak tłumaczy, że powodem jest rzekomy brak praworządności w Polsce (choć ja tego nie odczuwam). Czyli co Polska odzyska praworządność od razu po zaprzysiężeniu Donalda Tuska na premiera? Trochę dziwne, to już nie trzeba będzie zmienić polskiego prawa? Wystarczy im Donald Tusk. Będzie to wystarczająca gwarancja???
  • @Cz - To dlaczego Tusk odtrąbia wszem i wobec zwycięstwo. Kiedy się przydaje to twierdzi że wygrał, jak się nie przydaje to twierdzi że wygrał PIS. Zgadza się towarzyszu " Tusk bez honoru przed wyborami. Bez honoru po wyborach"
  • dlaczego nie, będą już wiedziec że nie rozmawiają z kłamcą
Reklama