UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • O wiele można mję podejrzewać, ale na pewno nie o to, żem ci ja PiSowiec:) Ale ponieważ iż jestem dziś mile zaskoczon, że Redakcja chwilowo (zapewne przez pomyłkę:) przestała cenzurować moje komentarze, to Wam natenczas powiem, że w obecnej sytuacji politycznej, kiedy nie ma ani lewicy w Polsce, ani też rozumu w parlamencie i kręgach władzy, które wespół w zespół pchają nas do nie naszej wojny, na nasz zresztą koszt, to uważam od jakiegoś czasu, że PiS jest zwyczajnie mniejszym złem. Wiadomo, że jako lewak wolałbym mieć u władzy normalną, anty-wojenną, pro-społeczną i postępową lewicę, ale iż takiej nie ma i wg mnie w tym parlamencie również nie będzie, to aby pokonać złogi styropianizmu nad Wisłą trzeba (!) po prostu umożliwić PiSowi wyborcze dziś zwycięstwo, aby pogrążyć cały post-styropianizm w następnych wyborach na wieki. Mówiłem o tym zmyślnym planie już dawno, ale oczywiście mało kto mądry chciał mnie słuchać (zupełnie jak w kwestiach wojennych, w których zostałem ostatnio ekspertem:) PS. Pytania referendalne są (!) oczywiście tendencyjne, ale skoro rządząca klika tak je już ustawiła, to ja Wam proponuję zagłosować 2 x Nie (1 i 2) i 2 x Tak (3 i 4) - tylko w ten sposób nabędziecie #RiGCz-a (jeszcze więcej:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    10
    tow. Robert Koliński(2023-09-05)
  • @tow. Robert Koliński - Wyczuwam sarkazm? Bo chyba nikt normalnie myślący tych słów poważnie nie potraktuje...
  • Warto sprecyzować, o które słowa chodzi, jeśli chce się otrzymać konkretną odpowiedź na zadany temat:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    tow. Robert Koliński(2023-09-05)
Reklama