UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Żeby gazeta o korzeniach POnoć styropianowych i "demokratycznych" zniechęcała manipulacyjnie i propagandowo do święta demokracji, jakim są wybory i referendum w POnoć wolnym i demokratycznym kraju, to już jest nie tylko nawet skandal, ale zwyczajna POrażka rozumu - jak Wam nie wstyd?:) #tePytania, #PrawdaWasWyzwoli;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    39
    37
    tow. Robert Koliński(2023-09-05)
  • @tow. Robert Koliński - Ja wiem PIS-owco, od koryta i kasy za nic trudno się oderwać, ja wyobrażam sobie ten wasz towarzyszu, ból tyłka
  • @tow. Robert Koliński - Dla POwców demokracja jest tylko wtedy kiedy jestes z nimi i myslisz jak oni. Jesli masz inne zdanie i nie POpierasz tych łotrów to wtedy juz krzycza że demokracji nie ma. Pamiętamy jak POwcy zniechecali do pojscia na referendum w kwietniu 2013.Wtedy przekonywali ze jest ono niepotrzebne ze po co, ze lepiej zostac w domu. Kiedy miało dojsc do referendum pod koniec 2022 roku to był dokładnie ten sam jazgot, tych samych skompromitowanych politykierow, urzedasow i dyrektorow. To niezaprzeczalny dowod na to ze PO, PSL, LEWICA maja z anic demokracje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    26
    mama karoliny(2023-09-05)
  • @tow. Robert Koliński - Towarzyszu Robercie, GM rozumie, że święto demokracji w waszym ujęciu to fakt, że rozumicie pytania referendalne i potraficie odpowiedzieć na wyżej wymienione zgodnie z oczekiwaniami władzy, którą polubiliście zaraz po tym jak okazało się, że to komuniści z krwi i kości, a tylko retoryka strojna w prawicowe fatałaszki dla, tak zwanej, niepoznaki. Dodajmy, towarzyszu Robercie, że udział w referendum jest demokratycznym prawem obywatela, choć oczywiście PARTIA zamordyzmu oświęconego wolałaby obowiązkowy udział... Wtedy, nawet gdyby obywatele wypowiedzieli się, teoretycznie przeciw tej farsie, to żónt miałby list żelazny od społeczeństwa i pozwolenie na kolejne transakcje w stylu sprzedaży Rafinerii Gdańskiej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    6
    GłębokaMyśl(2023-09-05)
  • @mama karoliny - Należy się króciutka ocena postu. Gratulacje, bełkot doskonały ! Wiwat POPULIZM I SOCJOTECHNIKA !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    5
    GłębokaMyśl(2023-09-05)
  • @mama karoliny - wet pisowski trollu i wazeliniarzu-z ciebie taka "mama Karoliny"jak ze mnie kosmonauta-pozdrów p/olaka/
  • @mama karoliny - Lalko PiS i demokracja co ty ćpiesz. Ten Morawiecki jak Janosik tylko mu się pomieszało. Zabrał bogatym. Obiecał biednym. Rozdał swoim...
  • @tow. Robert Koliński - Skoro pytania są na Twoim poziomie bierzesz kartę i jedziesz. PiS sprowadza najwięcej muzułmanów a potem nimi straszy. Komedia.
Reklama