UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Trzeba pilnować i to ostro. Obecnie rządzący maja nóż na gardle i prawdopodobnie posuną się do wszystkiego
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    116
    157
    ­­­­­­Np.(2023-07-27)
  • @­­­­­­Np. - Bardzo mnie dziwi że wrogowie naszej ojczyzny udają że się o nią martwią. Nie potrzeba waszej fałszywej troski. Najlepsze co możecie zrobić dla Polski to zostawić ją w świętym spokoju i dalej jej nie szkodzić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    51
    14
    TeofilSkorupa(2023-07-27)
  • @TeofilSkorupa - I tu się z Tobą zgodzę Teofilu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    7
    Jacke(2023-07-27)
  • @TeofilSkorupa - Lecz się ma nogi bo na głowę już za późno
  • @TeofilSkorupa - Ja jestem według Ciebie wrogiem Ojczyzny? Super. Wiesz Trollu, ja trollem zawodowym dmuchającym w tyłeczek nie jestem, nie mam z tego żadnego dochodu. Jeśli pisowski troll, nazywa mnie wrogiem ojczyzny, to życzę wam z całego serca rozliczenia z wszystkich machlojek, Ciebie też. Gdyż obrażasz mnie w sposób podły. Żegnam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    22
    ­­­­­­Np.(2023-07-27)
  • @TeofilSkorupa - Święte słowa oderwać od koryta to bydło i koniec udawania, że PiS coś potrafi. Chcą i przypilnują. Brawo. Wiodącą rolę będzie miała misja OBWE wybory kontrolować jak w Bangladeszu albo innym kraju III świata. Bo przecież taką mamy demokrację pozorną, że 80% czasu antenowego w mediach publicznych ma PiS. To jak będzie wyglądać ta kampania już wiemy. Drenują budżet Państwa dotując TVP bez końca, gazety Orlen ma partyjne ale tego mało. Łażą po prywatnych mediach i chcą je kupować. Takie rzeczy to chyba w Rosji i na Węgrzech.
  • @­­­­­­Np. - Sam sobie zaprzeczasz. Jeżeli byłbyś człowiekiem przyzwoitym i miał w sobie choć krztynę patriotyzmu nie atakował byś naszego rządu który wszystko co może robi tylko z myślą o ojczyźnie ani tym bardziej nie stał byś po stronie ludzi podłych, którzy tylko myślą jak nogę mu podstawić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    10
    TeofilSkorupa(2023-07-27)
  • @TeofilSkorupa - Stalin miał wrogów ojczyzny, Hitler też miał wrogów ojczyzny. Mój dziadek sześć lat na Syberii spędził... jako wróg ojczyzny. Najdziwniejsze, że najwięcej wrogów ojczyzny w historii maja zawsze oszuści autokraci, tyrani. Nigdy nie szanowałem PO i kiedyś nawet pisałem "PIS i PO, to samo zło" Niestety, po tym co zrobił PIS z gospodarką, będę zmuszony głosować na partię, która ma szanse wygrać i odsunąć PIS od władzy. To jak zwykle to mniejsze zło, ale mniejsze. A slogan "wróg ojczyzny" jest dla mnie tylko sloganem "wróg polityczny" Podaj Teofilu aktualny dług Polski, bo pewno wiesz. Ja wiem, w internecie na rządowej stronie można po poszukaniu znaleźć, podpowiem. Podaj proszę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    17
    ­­­­­­Np.(2023-07-27)
  • @­­­­­­Np. - Jeszcze powiedzonko: Dobrego gospodarza poznasz kolego.. zawsze po długach jego. Dziękuję
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    ­­­­­­Np.(2023-07-27)
  • @­­­­­­Np. - Jesteś durniem głosując na mniejsze zło. To przez takich jak ty Elbląg dziadostwem stoi i jest hamowany w rozwoju. Wystarczy pojeździć po Polsce aby zobaczyć że Elblągiem zarządzają źli ludzie. Nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło, zło to zło.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    10
    Wonzruskimi(2023-07-27)
  • @Wonzruskimi - Jak nie umiesz zrozumieć: "mniejsze" zło = PO, "duże" zło = PIS. Albo inaczej PIS jest ze 100 razy gorszy od PO, rozumiesz teraz?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    24
    ­­­­­­Np.(2023-07-27)
  • @TeofilSkorupa - Robisz błąd próbując dyskutować z nimi za pomocą logiki. Oni nie kierują się rozumem tylko czystymi emocjami. Żyją tylko g.. no burzami produkowanymi ciągle przez ich jedyne okno na świat, TVN.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    12
    inzynier3(2023-07-27)
  • @­­­­­­Np. - Ciekawe rozumowanie. Skoro Hitler i Stalin mieli swoich wrogów, to żadni wrogowie nie istnieją i wszyscy ci, którzy mówią o wrogach ojczyzny są jak Stalin i Hitler. Czy ty nie widzisz jakie brednie wypisujesz ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    9
    inzynier3(2023-07-27)
  • @inzynier3 - To dlaczego, tylko, ze nie popieram PIS, jestem wyzywany przez jakiegoś pisowskiego skorupę, od wrogów Ojczyzny? Daleko mi do wrogów Ojczyzny. Dla mnie to stalinizm w czystej postaci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    18
    ­­­­­­Np.(2023-07-27)
  • @­­­­­­Np. - ja też zawsze byłem, jestem i będę przeciwko pisowi. czy już jestem agentem kremla?a może niemcem?nigdy nie należałem do żadnej partii i nie popieram PO, ale to chyba niewystarczające usprawiedliwienie. Hashtagi: #hahaha
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    15
    ha ha ha(2023-07-27)
  • @­­­­­­Np. - Tak bym chciał obetrzeć Ci zapłakane oczka. Biedaku dręczony przez PIS-owców.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    7
    inzynier3(2023-07-27)
  • @­­­­­­Np. - Tuba kremla
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    8
    van kilmer(2023-07-27)
  • @­­­­­­Np. - Gardzę zdrajcami ojczyzny I wasalami Brukseli
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    9
    Don Valdi(2023-07-27)
  • @­­­­­­Np. - Šmietanka elbląskich mącicieli, ... jeszcze słychać śmiech I rźenie koni... buaha ha ha.... konia z rzędem oddac temu, co cię wmawia naiwnemu, że najlepsi są na zdjęciu, WYGRA nowy- nie tych pięciu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    5
    Wyborca.(2023-07-27)
  • @­­­­­­Np. - Też tak uważam. Dziad satrapa z Żoliborza zrobi wszystko by wygrać. Trzeba pilnować
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    10
    wąsiaty Jarek z źolibzia(2023-07-28)
  • @TeofilSkorupa - @teo, włóż swój język do nosa i posmakuj bredni cieknących z Twojego umysłu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Żuk Zbuk(2023-07-28)
  • @­­­­­­Np. - piszesz o PO PIS, PO wont
  • @­­­­­­Np. - Niech pilnują siebie!
  • @­­­­­­Np. - Idiota pozostanie idiota. Jakie to smutne. Elblazanie nigdy nie nabiorą rozumu, a potem płaczą, że mają Wroble. Ech, co ty masz we łbie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    Dominikus(2023-07-29)
  • @­­­­­­Np. - To są ci sami pilnowacze, co pilnowali żeby przekop nie powstał, to cud, że ten kraj się jednak rozwija mimo tylu dywersantów I jeszcze nas stać by im płacić pensjè za to mieszanie, krytykę i dywersję. , Won do ruskich albo do niemców, oni zasze byli przeciw nam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    4
    Won stąd(2023-07-30)
  • @TeofilSkorupa - Pissowski troll pierwszy raz powiedział prawdę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Jak ślepej kurze(2023-07-30)
  • @­­­­­­Np. - Pilnujecie pilnujcie wtedy dokładnie dowiecie się ile w d.. ę dostaniecie od PiS-u :)
  • @­­­­­­Np. - ile ci płacą za te wypociny. Zgaś tvn a włącz pracę mózgu, jeżeli jeszcze coś z tego zostało, wtedy może przejrzysz na oczy i do okulisty nie trzeba będzie chodzić :)
  • @­­­­­­Np. - Porównanie do stalinowskich represji bardzo na miejscu.
  • "Zgaś tvn a włącz pracę mózgu" - Przyjacielu. Nie oglądam TVN, TVP, Trwam, czy innych oszołomskich telewizji od ponad 15 lat W OGÓLE, rozumiesz. pewnie nie za bardzo. To Twoje myślenie, że każdy kto nie popiera obecnej plagi cwaniactwa, TVN, ogląda - a co to TVN, zapytam? Czasami u kogoś zobaczę przez chwilę jakąś telewizję i proszę by wyłączył. Właśnie, wystarczy tylko myśleć, nie trzeba TVN, czy TVP, by widzieć jaki bałagan jest. Wiele informacji o upadku gospodarki czerpię z rządowych stron, wystarczy trochę poszukać - bo niestety muszą te dane publikować. Ogólnie jest teraz tragedia z polską gospodarką. No dawać minusy trolliki, ostro!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    ­­­­­­Np.(2023-07-30)
  • @­­­­­­Np. - Zasadniczo dla wyżej wymienionych, oszustów, autokratów i tyranów ojczyzna to całkiem dobra szmata do wycierania sobie mordy... bo zapluta durnymi, wytartymi frazesami nie wygląda dobrze i najpierw trzeba ją wytrzeć a potem przypudrować patriotyzmem ! To dobry, sprawdzony od wieków sposób, który populizm i socjotechnika z powodzeniem wdraża od początku swego istnienia. Moherowy mesjasz żoliborski od proroka smoleńskiego wieszczony jest w tym mistrzem. Wiwat populizm i socjalizm !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    GłębokaMyśl(2023-07-31)
  • @Don Valdi - "Gardzę zdrajcami ojczyzny I wasalami Brukseli" Wolisz zakonspirowanych setkami wytartych frazesów kryptowasali Moskwy... ? !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    GłębokaMyśl(2023-07-31)
Reklama