UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kto dzisiaj idzie do wojska hmm... niech pomyślę, ludzie którzy nie mają pomysłu na życie i dla łatwej kasy. Za DARMO szkolenia kursy prawa jazdy itd. a po roku jak już nabędą wszystko co chcieli to kopną w zad te wojsko i tyle było z obrony kraju. Przywrócić służbę wojskową i wyszło by ilu mamy faktycznie patriotów a ilu cwaniaczków co chcą łatwej kasy!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    11
    RomuśZłomuś(2023-02-11)
  • @RomuśZłomuś - Romuś nie mówiąc o tym że połowa tych dziewczyn zajdzie w ciążę i będą siedzieć w domu i brać kasę.. najpierw jedna ciąża potem druga i trzecia... Państwo zapłaci przecież... prawdziwa zawodowa armia.... albo zarodowa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    12
    Machu Picchu(2023-02-11)
  • @Machu Picchu - Przecież pielęgniarki, urzędniczki też rodzą dzieci i co w tym dziwnego. Widocznie nie masz dzieci jak mówisz o matkach przebywających na urlopie macierzyńskich, że siedzą w domach i nic nie robią. Zapomniałem To Tylko Elbląg.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    11
    gallanonim(2023-02-11)
  • @RomuśZłomuś - Pochwal się, gdzie Ty pracujesz, a wielu tu będzie miało ubaw przedni. Właśnie mają pomysł na życie zdobędą różne uprawnienia, doświadczenie zawodowe i wiedzę i nawet jak przestaną służyć w wojsku to będzie im łatwiej znaleźć pracę w cywilu. Nie lepiej nawalić dzieciaków po pijaku potem liczyć na MOPS, dary z Kościoła i 500 plus i podpisywać listę na pośredniaku. Bo dla takich jak oni twierdzą z ich wykształceniem nie ma pracy. Zazdrościsz to idź zobacz jaki to miód. Zapomniałem to Tylko Elbląg
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    12
    gallanonim(2023-02-11)
  • @gallanonim - Jestem z zawodu mechanikiem samochodowym z 25 letnim stażem pracy. Poniekąd masz rację ale jednak myślę że moja opinia w większym stopniu odnosi się do tych że ludzi na przysięgach. Znam tam parę osób i wiem jak jest naprawdę więc zobaczymy po roku jaki będzie stan faktyczny ilości osób które zostaną na dłużej a które jak napisałem odejdą.
Reklama