UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Byłem, widziałem. Błoto, zdewastowany plac. Bałagan organizacyjny, ludzie plątali się po terenie jednostki, szukając swojego żołnierza i siebie na wzajem. Zero jakiej kolwiek informacji. Pojedyńczy żołnierze z karabinem na ramieniu także szukali swoich. Wyglądało to jak targowisko w Płońsku. Dwóch żołnierzy z emocji zasłabło, ale spoko, wynieśli ich. Grzęznąc w błocie dotarłem do kuchni polowej. Wojskowa grochówka była super i ta poprawiła mi humor.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    10
    Blumenbauer(2023-02-11)
  • @Blumenbauer - Czyli cel osiągnąłeś, darmowa micha była, a brudne buty słomą wyczyścisz
  • Na drugi raz powiedz, że chcesz żeby przysięgę zrobili w Sheratonie
  • @Blumenbauer - No no nie jestem zdziwiony, juz widziałem jak Błaszczak niósł pomoc dzieciom w Tucholi, - JA PO TAKIEJ AKCJI podałbym sie do dymisji, SOŁTYS z Rytla powinien " robić "w rządzie.. tak wspaniale zorganizował akcję, że zdążył jeszcze uratować Błaszczaka, który ugrząsł w lakierkach w błocie, bo nie nie miał zielonego pojęcia gdzie przyjechał I co właściwie się stało, jego siły szybkiego reagowania dotarły po pięciu diachronic. Strach sie bać jego reakcji jak mu Putin zrobi ku ku, ... ja lecę po sołtysa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Rytel pamieta(2023-02-13)
  • @Rytel pamieta - Miało być.... dotarły po pięciu dniach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Rytel pamieta(2023-02-13)
Reklama