UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To przykra wiadomość, żel kiedy odchodzą ludzie którzy wnieśli wiele do zycia spoleczno kulturalnego to tego smutnego w ostatnich latach miasta lub miasteczka, a I LO moglo byc dumne z takiej postaci, takich ludzi ktorym mozna coś zawdzięczać już nie będzie, poklon i wielki szacunek Panie Ryszardzie
  • II LO również, to tam miałam zaszczyt być Jego uczennicą.
  • Nie wszyscy pamiętają, że Pan Tomczyk zaczynał w III liceum na ul Powrotnej. Po połączeniu III LO z I LO kontynuował pracę w jedynce. Ale nie o tym, był prekursorem zespołu tanecznego nastawionego na folklor Warmińsko - Kaszubski. Zaczynaliśmy w III LO i to były czasy występów w remizach Markus, Dzierzgonia, Teatrze w starym budynku, czy na zamku w Malborku. Kontynuowaliśmy w jedynce, po maturze w 1964 straciłem kontakt ale coś mi się wydaje że zespól taneczny Ziemia Elbląska to ciąg dalszy tej pasji Pana Ryszarda Tomczyka. Dzięki ci Profesorze, że na Kółkach zainteresowań nauczyłeś mnie patrzenia na kulturę starożytną i poszerzyłeś wiedzę o starożytności. A ci co pytają o drogę polityczną niech zamilkną.
  • @cckk - nauczyciel kl, humanistycznej i fakultetów 2 lo. .. .. 1975- 79.. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    cześć jej pamięci(2020-11-09)
  • @cckk - poglądy kontrowersyjne ale cześć jego pamięci, ,, ,, odszedł jeden z ostatnich z galerii el
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    cześć pamięci(2020-11-09)
Reklama