UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy każdy motorniczy siedzi tylko tam żeby otwierać i zamykać drzwi i barabanic dzwonkiem?... Rozumiem wina kierowcy ale jakaś czujność motorniczych też by się przydała, no chyba że z ubezpieczenia zbierają na nowy tabor żeby zezłomować konstale bo tam jest ich miejsce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    36
    Wojtas Wojtas(2024-10-22)
  • @Wojtas Wojtas - Gdyby nie czujność motorniczych codziennie byłoby kilkanaście takich wypadków - głupich kierowców nie sieją, sami się rodzą i wsiadają za kółko
  • @Wojtas Wojtas - Bo ty jesteś koordynatorem motorniczych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    7
    Karol Krawczyk kolega Norka(2024-10-22)
  • @Wojtas Wojtas - 40 minut wcześniej taki sam kierowca zahamował w ostatniej chwili.
  • @Wojtas Wojtas - ale ja jestem motornicznym co prawda 1,5 roku ale... uwierz mi... hamował.... piach puścił... gdyby tego nie zrobił nie byłoby mandatu dla kierowcy a akt zgonu.... ludzie serio nie macie przed nami pierszeństwa... nawet jak macie nikt was nie uratuje ustawa nie ma zadnej mocy jak jest zderzenie to jest nie ma że nagle magicznie nas zatrzyma, nie bez powodu nazywamy te staruszki "przecinakami"... apeluję o ostrożność naprawde mamy badania mamy szkolenia jeździmy ostrożnie ale nawet jak wy macie pierszeństwo.... my wam ustąpimy ale gdyby jednak nie - ograniczone zaufanie to podstawa.
  • mylisz się. ustawa ma wielką moc, uczeni panowie posłowie głosują, pan prezydent podpisuje - i jest moc. jak śmiesz obrazać posłów i prezydenta kim ty jestes jakis tramwajarz
Reklama