UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kask powinien być obowiązkowy.
  • Bez kakakakasku nie można wejść na budowę.
  • W kasku ale 400 gram od rana wypite; -)
  • Dla takich zakutych łbów, tylko hełmy... A tak na poważnie... Selekcji naturalnej nie zatrzymasz i nie uregulujesz żadnymi przepisami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    3
    No tak(2023-11-10)
  • chcacemu nie dzieje sie krzywda, nie nosil kasku to se leb rozwalil, jego cialo jego wybor prawda dziewczyny?
  • Jedź do Holandii, policz np. w ciągu godziny ile przejedzie rowerzystów. I policz ilu z nich miało kaski. Nie kask chroni od wypadków tylko myślenie.
  • Zjarańcy jadą ostrożnie i powoli.
  • No w Holandii to akurat rowerzyści z tym myśleniem nie przesadzają, jest ich pełno i wszyscy muszą na nich uważać i przede wszystkim kierowcy nie mają problemu z ich istnieniem tak jak to ma miejsce w Polsce, zresztą polski kietowca w większości niezrównoważony ma problem ze wszystkim.
  • Nigdy nie jeździłem w kasku. Nikt nie będzie mi mówił czy mam jeździć w kasku czy nie. Moje zdrowie moja sprawa.
  • @Pitex - Jeżeli Twoje zdrowie jest Twoją sprawą, to za ewentualne leczenie powinieneś płacić 100% ze swoich oszczędności. Ciekawe czy nie zmieniłbyś zdania po pierwszym pobycie w szpitalu. Czego Ci oczywiście nie życzę.
  • @nfz - Taaaak? No to dlaczego pozwalają ludziom palić papierosy, pić alkohol, wspinać się w górach, latać np paralotnią, jeździć na nartach, konno, na łyżwach itd itd?
  • @Patas - Bzdura, jakie problemy"? Polski kierowca jest jak każdy inny. Zobacz na USA, tam ruch drogowy jest ustawiony pod kierowców i samochody, a nie pod pieszych i rowerzystów.
Reklama