UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • trzeba być ostatnim baranem żeby spowodować wypadek na komfortowej i bezpiecznej dwupasmówce. Takich baranów nie powinno się w ogóle wpuszczać na takie drogi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    83
    10
    zenobiusz(2023-07-17)
  • @zenobiusz - Trzeba być dzbanem, żeby napisać coś tak pustego.
  • A dla czego tak piszesz ?, ktoś bardzo dobrze skwitował.
  • @zenobiusz - Panowie tirowcy to albo spia za fajerą albo ogladaja serialiki podczas jazdy wiec o wypadeczek nie trudno
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    8
    tirooowiec(2023-07-17)
  • A jak skwitować takiego orła języka polskiego jak ty? Jastrząb?
  • @zenobiusz - Może opona wystrzelila. Trzeba być elblaskim baranem żeby tego nie rozumieć
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    26
    pis to stan umysłu(2023-07-17)
  • @zenobiusz - Wyjedź gdziekolwiek za miasto zanim zaczniesz takie opinie wydawać. Wakacyjna S7,A1 itd. to jeden wielki sznurek aut i zapomnij o komforcie i luźnym przejeździe z dozwoloną prędkością.
  • @pis to stan umysłu - Jak by Jarek kierował z tym co miecz dostał, nic by się nie stało... ale zaraz jarek nawet jeździć nie umie, naczelnik....
  • Jakoś w sobotę sznurka nie widziałem jechałem swoje sto km/h bo mam małe auto. Ale prawda to jak jeżdżą Polacy to kozactwo. O motocyklistach nie wspomnę. Po prostu każdy gdzieś gna jakby diabeł gonił. Nie wiem tylko po co.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Art :)(2023-07-17)
  • A dlaczego piszesz "dla czego"?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Jprdlę(2023-07-17)
  • @pis to stan umysłu - wystrzał opony w osobówce to nic strasznego, ja to przerabiałem przy 120 km/h, brat przy 140 km/h i odczucia miał takie same, nie wiem jak w autach ciężarowych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    okoniowaty(2023-07-17)
Reklama