UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dokładnie, jeżdżę Bema codziennie i zawsze, codziennie co najmniej 2 samochody wjeżdżają, gdy jest już dla nich czerwone. . Ludzie dobrze widzą i wiedzą, ale elblaska ma to głęboko. Jak kiedyś wkurzony, bo mielismy na Bema zielone, a nie moglismy jechać bo z Żeromskiego na czerwonym wyjeżdzali i wyjeżdzali jakby byli daltonistami. I zadzwoniłem na stacjonarny Drogówki i usłyszałem obrażony głos inteligentnego innaczej mundurowego - "A co przecież nie postawimy wam policjanta na każdym skrzyzowaniu. To było 3 lata temu i do dziś nic się nie zmieniło, pewnie ten burczymucha nadal tam pracuje. I własnie przez takich policjantów nierobów pirat z audi jeżdzi bez przeszkód.
  • Niestety potwierdzam, ale jeden z dyżurnych zawsze odpowiada "przecież nie postawimy tam posterunku", "przecież nie postawię tam patrolu na całą noc"itp odzywki. Jeszcze z fochem jak by tam za kare siedział, jak się nie podoba to jest masa innej roboty
  • @Poiuy - są dwa rozwiązania: 1 - zamontować kamerę rejestującą wjazd na czerwonym (koszt zwróci się po miesiącu), 2- posatwić patrol 3 razy w miesiącu i po 2 miesiącach liczba wjazdow na czerownym spadnie o 90%. proste, tylko o co myśleć, jak można łąpać "piratów"jadących na prostej drodze, bez przejść dla pieszych :(
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    ja jako były(2022-03-09)
  • @ja jako były - Kamerka jest :) Co do patroli to się zgadzam, widuje się je tylko w niektórych miejscach jak łapią za prędkość. Inne aspekty bezpieczeństwa w ruchu drogowym są tak jakby ignorowane w Elblągu.
Reklama