UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Dlaczego re(d)akcja pod artykułem o kobietach, które otrzymały od miasta zagrzybione i nienadające się do zamieszkania lokale, publikuje wyłącznie komentarze hejterskie, pisane przez zawistnych lib-kredyciarzy, zaś ocenzurowała praktycznie wszystkie normalne komentarze z poparciem i wsparciem dla tych ludzi? #WolneMedia Hashtagi: #spoleczenstwo, #media, #cenzura, #hejt
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    22
    RobertKoliński(2021-08-06)
  • @RobertKoliński - Możesz pomóc tym paniom przecież wychwalasz się że jesteś zacnym i szczodrym lewakiem znasz się na wszystkim więc remont nie będzie dla ciebie problemem. Zawsze mnie zastanawia z jakią lekkośćą przychodzi ci ubliżanie ludziom którzy mają inne zdanie niż Ty czy takie zachowanie jest normą u lewaków?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    10
    Niszczlewactwo(2021-08-06)
  • @Niszczlewactwo - Szanowny pan raczy mylić znaczenie słów. Pan Robert w części postów ujawnia zwykłe chamstwo i bolszewickie buractwo, które z poglądami lewicowymi nie mają nic wspólnego. .. no może tyle, że taka jest wiekowa tradycja czerwonych baronów intelektu uważających się za awangardę klasy robotniczej, a tak naprawdę to klasyczny obraz prymitywów, którzy z braku argumentów uciekają się do chamskich inwektyw pod adresem tych, z którymi nie potrafią ani się zgodzić ani dyskutować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    GłębokaMyśl(2021-08-06)
  • @GłębokaMyśl - Dziękuję za wyprowadzenie mnie z błędu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Niszczlewactwo(2021-08-06)
  • @RobertKoliński - Zamilcz człeku
  • @Niszczlewactwo - Wróblewski potrafi tylko konserwować postkomunistycznych układ panujący w Elblągu.
  • @RobertKoliński - bo takich nie ma cwaniaczku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    Sinuhe(2021-08-09)
  • @RobertKoliński - Towarzysz Kocborowo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    jak kurczak to tylko z KFC(2021-08-10)
Reklama