UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński @widzący - Za takie działanie i rozwiązania odpowiedzialni są zgodnie z prawem zarządcy nieruchomości, czyli np. spółdzielnie mieszkaniowe (czyli pośrednio sami mieszkańcy właśnie) a nie miasto. Mówił o tym na sesji m. in. wiceprezydent Nowak.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    RobertKoliński(2019-11-28)
  • Panie Robercie najlepiej to na mieszkańców wszystko zrzucić. Jako wspólnota mamy wiatę zamkniętą (zamknięte wiaty to inny temat), z pojemnikami do segregacji, 50 m dalej stoją bez wiaty śmietniki ZBK (tam wiecznie bałagan, chociaż od paru tygodni jest znośnie), jedna z klatek ZBK ma bliżej o 20 m do naszej wiaty i podrzucają nam worki, nie posegregowane, raz psy to rozniosły w nd rano, rękawiczki łopata sprzątnąłem, za parę. tyg. to samo dzwonię na SM (przecież noszą nazwę roboczą "eko patrol"), podczas stanowczej acz kolwiek miłej rozmowy, nie chciano się tym zająć po moich argumentach przyjechał do mnie osobiście patrol, zrobili zdj. popatrzyli powiedzieli, że się tym zajmą POSPRZĄTAŁEM przy nich. I jak Pan myśli, co zrobili strażnicy?? A no zwrócili się do mojego zarządcy by posprzątał teren, pod groźbą kary. Jeśli chodzi o śmieci to jest tylko twór do wyłudzania naszych pieniędzy co kolwiek byśmy nie robili będą nas doić, a tych prawdziwych śmieciarzy nikt nie ruszy. Bo jak powiedział przez tel. Eko patrolowiec oni nie są od tego by stać przy śmietnikach. Moje pytanie czy tak ciężko foto płapkę postawić?? Ogólnie to można by pisać referat jak ja sam osobiście doświadczyłem nękania za to że zwróciłem uwagę śmieciarzowi, a później przez policję byłem targany po salach sądowych gdzie sąd przyznał mi rację.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Tomasz85(2019-11-28)
Reklama