UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja dotychczas wspierałem PO, więc myślałem, że mnie nie wpuszcza. Przy wejściu powiedziałem to otwarcie. Ku zdziwieniu zostałem zaproszony do środka. Udział w spotkaniu z prezesem zmienił moje podejście. To bardzo rzeczowy, konkretny i mądry facet. Do tego przekonał mnie że jest patriotą. Od wczoraj przestałem wspierać PO.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    9
    były POwiec(2023-09-14)
  • @były POwiec - dobre dla naiwnych- zadzwń do jarka i się pochwal
  • @były POwiec - Andrzej (ś), wez zjedz snickersa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Śliwka(2023-09-14)
  • @były POwiec - "Ja dotychczas wspierałem PO, więc myślałem, że mnie nie wpuszcza. Przy wejściu powiedziałem to otwarcie. " A to ciekawe, bo NIEZAPISANYCH SWOJAKÓW NIE WPUSZCZALI ! ! ! Pan szanowny pan bierze udział w konkursie na "Dowcip roku" ? Czy też "Czopka roku" ? A może po prostu postanowił pan zrobić błyskawiczną karierę w narodowych mediach ? Pytanie dodatkowe, czy wcześniej posługiwał się pan nickiem Teofil Skorupa ? Poziom infantylizmu i czopkarstwa wielce podobny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    GłębokaMyśl(2023-09-14)
  • @GłębokaMyśl - Many wazelina, najwyzszy poziom czopkarstwa to raczej ty osiagnoles swidrujac w kuprze ćwierka. Jak sobie pomysle o tym co ty robiles to az mnie na wymioty bierze. Na miescie kraza plotki ze nawet donosiles do sluzb na tych ktorzy krytykowali twojego pryncypala. Nic wiec dziwnego ze bronisz tych ktorzy na Polske donosza i domagaja sie nakladania na Polske sankcji karnych. Sygnalisci jak widac maja sie caly czas dobrze i nigdy nie wychodza ze swojej roli. Często uzywasz okreslenia ''Kaczy rów'' Many ty we wroblim rowie swidrowales. Ptasie kuperki pomyliles?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Głeboka Wazelina(2023-09-14)
Reklama