UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czuć od tego redaktora bolszewicki smród! Wszyscy cacy tylko nie PiS i jego zwolennicy! Dziennikarz powinien być obserwatorem a nie komentatorem reprezentującym opcję polityczną! Wstyd! Hashtagi: #A8
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    8
    Zbyszek67(2023-09-14)
  • @Zbyszek67 - Witaj Zbyszku67."Dziennikarz powinien być obserwatorem a nie komentatorem reprezentującym opcję polityczną! Wstyd!" Czy to zdanie odnosi się również do obecnej inkarnacji czegoś, co kiedyś było telewizją publiczną ? ! Jak oglądasz pisi telewizor to nie czujesz się jakbyś wrócił do lat swej wspaniałej młodości pełnej towarzysza Gomółki, Edwarda odnowiciela i radosnej wisienki na torcie, generała Jaruzela, który w swej pogadance porannej z 13.12.1980 roku również objawiał o wrogach i zdrajcach ojczyzny ? GM nie zarzuca ci żeś był wyznawcą tamtych jedynie słusznych idei, bo nie wie o Tobie absolutnie NIC. GM jedynie stara się zwrócić Twoją uwagę na pewne NIEZAPRZECZALNE PODOBIEŃSTWA, które, GM ma wrażenie, że zwyczajnie Ci umknęły.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    GłębokaMyśl(2023-09-14)
  • @GłębokaMyśl - Odpowiem Ci ja jestem dzieckiem Solodarności i nie mogę się pogodzić z brakiem rozliczenia komuchów i brak analizy historycznej u moralnej tamtych czasów. Miller czy Cimoszewicz w PE uczących nas demokracji, kreatury które powinny siedzieć! Nie mogę pojąć matołów popierających zdrajców mojej Ojczyzny! Hashtagi: #A8
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Zbyszek67(2023-09-14)
  • @Zbyszek67 - Nawet jeden z tej przestępczej organizacji prezydentem został. Łoił co prawda drinki na Filipinach ale jednak lemingi jakieś na to głosowały. Teraz ci sami nie mając innych argumentów i programu który by przekonał wyborców jedynie plują na przeciwników. To im pozostało.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    OMCmgr(2023-09-14)
  • @Zbyszek67 - Zbyniu kochany, chcesz obiektywnych i pozbawionych sympatii politycznych tekstów to poczytaj sobie redaktora Sakiewicza z Gazety Polskiej. To nie jest tekst informacyjny, tylko felieton i dziennikarz może pisać wszystko, co tylko mu do głowy przyjdzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    KatNaIdiotów(2023-09-14)
  • @Zbyszek67 - Zbyszku ale to PIS to bolszewicy z krzyżem w ręku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Paweł 678(2023-09-14)
  • @Zbyszek67 - Ach Zbyszku, czyż nie razi Cię sędzia Kryże, syn pewnego sędziego, dzięki któremu po Warszawie we wczesnych latach 50-tych chodziło powiedzenie "Sądzi Kryże, będą krzyże". Dodajmy, że orzekał on w sprawach tak zwanych zaplutych karłów reakcji. Nie obrzydza Cię sędzia Piotrowicz męczeńsko i wielokrotnie nagradzany za zasługi dla prokuratury w czasach stanu wojennego. Nie zadziwia Cię wreszcie kariera filmowa małych braci, który wujek napisał zgłoszenie do obsady filmu "O dwóch takich... " na kartce wyrwanej z brulionu i podpisał się imieniem i nazwiskiem... i stał się CUD, dzieci AKowca zagrały w filmie w 1962 roku. TAKI PRZYPADEK ! Zbyszku, to nie jest TWOJA ojczyzna, to NASZA ojczyzna. Historii nie zmienimy, ale nie powinniśmy stosować podwójnych standardów oceny działań tych, na których zamierzamy głosować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    GłębokaMyśl(2023-09-14)
  • @Paweł 678 - Oportuniści. Mają całkowicie wyjechane... czerwony sztandar... krzyż... WAZNE, ŻE DAJE DOSTĘP DO KORYTA !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    GłębokaMyśl(2023-09-14)
  • @GłębokaMyśl - Dokladnie im nie chodzi a żadne dobro ludzi liczy się tylko stan konta
Reklama