UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ma może ktoś stare mapy lub wgląd do nich. Bo przed wojna w przedszkolu był szpital a tu gdzieś w pobliżu niby cmentarz. Jak się już wszyscy rozpisują o tej kamienicy to może ktoś zna szczegółowo ten grunt.. Niby w kamienicy obok mieszkali byli lekarze pracujący w tym szpitalu. Bardzo jestem ciekaw czy to prawda?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Ciekawy człowiek(2024-09-24)
  • @Ciekawy człowiek - Też jestem bardzo ciekawy, kiedyś się tu wychowałem i z opowieści moich dziadków też pamiętam że tak odpowiadali jak Pan mówi, że był szpital i malutki cmentarz na tym placu co powstaje budowa, w kamienicy obok niby były tylko biura, bardzo zainteresował mnie ten temat może fajnie byłoby go rozwinąć, może redakcja portalu Elbląg by się tym zainteresowała tak jak się pokazują stare budynki ulice Elbląga, no i oczywiście czytelnicy mogliby podpytać swoich przodków
  • @Ciekawy człowiek - Raczej nie w przedszkolu. Trochę dalej. W obecnym przedszkolu znajdowała się jakaś szkoła. Kawałek mapy z 1907 w załączeniu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    DasModel(2024-09-25)
  • @DasModel - Bardzo dziękuję
  • Dużo się pisze i pokazuje stare zdjęcia i filmy przy kościele sw. Mikołaja. Elbląg kiedyś nie tylko tam był. Ma może ktoś stare zdjęcie właśnie ulio Kosynierów gdyńskich czy słonecznej. Hashtagi: #KochamdawnyElblag
Reklama