UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • udzie nie znacie w nogóle przepisów a mundre zawsze kierowcę stawiacie na przegranym to bląd tka też mysli policja kiedys miałem podobna sytuację skrecałem z Hetmańskiej w Nitschmana przejechałem już ścieżke rowerową miałem ją za samochodem i nagle zza budynku wyjechała dziewczyna i wpadła mi na maskęi sie przewróciła bo ni e zdąrzyła wychamować a ludzie ojej przejechał dziecko i wszyscy na mnie z hukiem dziewczynie nic kompletnie się nie stało wezwali policję choć ona nie chciała i tłumaczyła nic mi nie jest zatrzymała się na masce policja i pogotowie przyjechało policjant nie pytał mnie jak było w ogóle tylko zawołal dziewczynę i poszedł 20 metrów dalej wrócił i powiedział ze ja jestem winien i mandat 200 nie dał mi powiedziec słowa dałem mu pytanie dlaczego nie jechała ścieżką nie odpowiedział najłatwiej ukarać kierowcę tu nie było mojej winy lecz zdenerwowany przyjałem ten mandat później żałowałem wypadła na mnie zza budynku nie jadąć scieżką i to była jej wina
  • To dlatego, że tylko ty z was dwojga (zakładam że tak było), miałeś ubezpieczenie poruszając się po drodze publicznej. Poza tym, wszystkie narzucane przez eurokołchoz zmiany w prawie drogowym, mają za zadanie zohydzić, zniechęcić poruszanie się autem prywatnym. Wszystko podstosowywane pod utopijną dyrektywę o zakazaniu transportu prywatnego. Witamy u Orwella 1984.Życzę zdrowia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Takie fakty(2024-05-01)
Reklama