UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak to jest kiedy pieszym daje się prawo pierwszeństwa przed samochodem. Szkoda tylko niewinnych samochodów.
  • W całej cywilizowanej Europie pieszy ma pierwszeństwo i nikomu to nie przeszkadza i jest normalne - Polakom cwaniakom przeszkadza
  • Bo polaku cwaniaku pchasz się na przejście bez pomyślunku, taki jesteś cwany, bo ci się wydaje, że możesz, tak ci powiedzieli w TV. Przyjdzie jesień, albo zima, jak się zrobi ślisko to cie ktoś porysuje, bo twój cwany móżdżek nie pomyśli, że w przeciwieństwie do ciebie polaku cwaniaku, samochód nie może stanąć w miejscu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    32
    asdasasdasd(2021-09-15)
  • @asdasasdasd - Już nie jednego takiego sebastianka z mrocznej elbląskiej dzielnicy widziałem, jak w swoim nienagannym dresie i z buteleczką najtańszego piwa w nieskalanej pracą dłoni wkracza na przejście nawet nie patrząc w lewo czy prawo. W końcu ziomki z dzielnicy mu powiedzieli, że teraz on tu jest panem i ma pierwszeństwo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    3
    asdasd(2021-09-15)
  • @asdasasdasd - "samochód nie może stanąć w miejscu"- szczególnie jak ameba za kierownicą, nie może stanąć. słyszałeś może o dostosowywaniu prędkości do warunków na drodze?
  • Tak słyszałem. Słyszałem też i widziałem, jak zachowuje się pojazd na śliskiej i mokrej nawierzchni. W przeciwieństwie do twoich 3km/h i drodze zatrzymania liczonej w centymetrach, tu potrzeba kilkudziesięciu metrów. Mam tylko wątpliwość, czy tobie cokolwiek to wyjaśnia, elbląski zwierzaczku. Powiem ci więcej, nawet o amebach słyszałem, ale o tobie kompletnie nic. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    10
    asdasasdasd(2021-09-15)
  • Ty udajesz, czy serio jestes az tak tepy? Fizyki w szkole nie bylo czy, dlubales w nosie na lekcjach? Na zatrzymanie pojazdu w miejscu sklada sie wiele czynnikow, w tym czas reakcji kierowcy, z 50km/h zatrzymanie pojazdu to jakieś 20m, wyobraź sobie co sie stanie z tym orzeszkiem, ktory masz pod czaszka, w momencie uderzenia i przelotu skoro auto zatrzyma sie 20m dalej.
  • @giso1 - Pewnie cię zaskoczę, ale po to właśnie MASZ OBOWIĄZEK zwolnić przed przejściem aby nie zapier**lać 50,ale tyle, abyś był w stanie zatrzymać swojego rumaka gdy pieszy będzie chciał wejść na przejście.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    Zennon.(2021-09-15)
  • ośmieszasz się zakompleksiony prostaczku
  • @asdasasdasd - Ja to chyba jakaś "insza"jestem, bo ZAWSZE stoję i czekam na przejściu. I dodam, bo to istotne - na 5 samochodów (za kółkiem mężczyźni), 4 się zatrzymują i przepuszczają. Natomiast na 5 samochodów (za kółkiem kobieta)JEDEN przepuszcza. .. .Daje do myślenia; )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    AtakaJa(2021-09-15)
  • @AtakaJa - Prawda!!!
  • @asdasasdasd - Ogromna racja. W dodatku pieszym wydaje się, że są nieśmiertelni, mają trzy życia i są twardsi od samochodu.
  • @asdasasdasd - kompletnie nic o nim nie słyszałesś, bo sam jesteś niekompletny. brakuje ci 5 klepki.
  • @AtakaJa - Bo ta jedna akurat już odpisała na telefonie i miała czas żeby zerknąć na przejście. Pozostałe 4 były mocno zajęte klepaniem w telefon, a nie tam jakimś gupim przejściem. I to nie jest zmyślone, to z prawdziwych obserwacji.
  • A Ty i Twoi najblisi zawszę jeżdżą samochodami. Myślę, że czasami też chodzicie 🤔🤔🤔
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Mm. G.(2021-09-15)
  • @AtakaJa - Też to zauważyłam, że kobiety rzadziej się zatrzymują.
Reklama