UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I teraz taki człowiek który nie zna prawa lub nie potrafi przeczytać i wypełnić wniosku ze zrozumieniem ma zrobić referendum na rok przed wyborami, może max 1,5 roku, mamy wydać na to kasę z budżetu? Ktoś chce w tym uczestniczyć ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    11
    Miły gość(2022-11-04)
  • @Miły gość - My Elblążanie chcemy w tym uczestniczyć. Ta ekipa rządząca dostanie od elblążan czerwoną kartkę. Widać że na mieście wsród mieszkańców panują nastroje proreferendalne. Elblążanie w referendum widzą szansę na lepsze jutro dla siebie i miasta. Elbląg pod rzadami obecnej ekipy stoczył się do poziomu zapyziałego miasteczka bez perspektyw gdzie w pałacu siedzi kiludziesieciu decydentow zamknietych na głos elblazan. Ta ekipa jest gorsza niz ta odwołana 2013 roku bo polowa tej ekipy ponownie nieslusznie wturlala sie do ratusza. Nie sluchaja suwerena, zamaist tego walczą z krytykującym suwerenem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    mamy dośc(2022-11-04)
  • @mamy dośc - Tak, już, na pewno mieszkańcy Elbląga widzą lepsze jutro pod rządami Rembelskiego i jego podopiecznych, którzy nawet tak prostej rzeczy nie potrafią zrobić, jak złożenie wniosku o referendum... Ha ha ha... ale się uśmiałem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    7
    xavery(2022-11-04)
  • @mamy dośc - My, Elblążanie.... Cie Florek.... A ilu Was? Zapewne raz! Hashtagi: #Roman
  • MariuszLewandowski-Fc @mamy dośc - Rozbawiasz mnie Nastoje są fatalne bo mamy fatalny rząd który psuje Polskę w imię miski ryżu dla nas i garści złotych monet dla siebie i przydupasów Kaczorka, Ta ekipa to przy Nowaczyku mistrzowie świata bo budują to miasto spłacając kredyty zaciągnięte w 2012,Głos każdy zabrać może na każdej sesji rady miejskiej gdzie są obecni wszyscy wiceprezydenci i dyrektorzy departamentów tyle że o ile pamiętam to tylko ja potrafię wyjść na mównicę i powiedzieć co mi się nie podoba. W 2013 to Elblążanie oddali głosy na takich radnych jakich wybrali z pretensjami zapraszam zatem przed lustro. A - nikt ze mną nie walczy nawet jak wytykam błędy - może dlatego że wiem co mówię a nie bredzę jak wielu bajki z mchu i marychy, ,,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    MariuszLewandowski-Fc(2022-11-04)
Reklama